اخبار کرمان

دختر ۱۴ ساله‌ای که با ترکش‌های در پا، از انفجار تروریستی جان سالم به در برد

دختر ۱۴ ساله‌ای که با ترکش‌های در پا، از انفجار تروریستی جان سالم به در برد

تاریخ انتشار:۱۸ دی ۱۴۰۲

دختر ۱۴ ساله‌ای که با ترکش‌های در پا، از انفجار تروریستی جان سالم به در برد
دختر مجروح ۱۴ ساله کرمانی انفجار تروریستی گلزار شهدا گفت: دشمن می‌خواهد اشتیاق مردم به حاج قاسم را کم و مردم را از شهید سلیمانی و راه و هدف او دور کند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، در جریان دو انفجار تروریستی روز چهارشنبه ۱۳ دی‌ماه همزمان با چهارمین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توسط دو عامل انتحاری که در دو ورودی مسیرهای منتهی به گلزار شهدای کرمان رخ داد تعداد زیادی از زائران مرقد شهید سلیمانی به شهادت رسیده و تعداد زیادی مجروح شدند.

سمیرا علی‌آبادی چهارده ساله یکی از 284 مجروح این انفجار تروریستی است؛ این دختر کرمانی در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه من آخرین نفری بودم که از اتوبوس پیاده شدم و پس از آن انفجار اتفاق افتاد، گفت: من و خاله‌ام با هم بودیم؛ پس از انفجار از شدت ترس تا میدان بیرم‌آباد را دویدیم.

این مصدوم انفجار تروریستی کرمان با بیان اینکه پس از اینکه به میدان رسیدم به پدرم زنگ زدم و پدرم مرا به بیمارستان رساند، گفت: ترکش به پایم اصابت کرده و باید پایم را عمل کنند.

رئیس دیوان عالی کشور: ‌نتیجه پرونده انفجار تروریستی کرمان باید رسماً به مردم اعلام شود

وی با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال این هستند که مردم را از شهید سلیمانی و راه و هدف او دور کنند تا مردم دیگر به گلزار شهدا نروند و اشتیاق مردم نسبت به این راه کم شود، ادامه داد: من فقط برای زیارت حاج قاسم به گلزار شهدای کرمان رفته بودم.

این دختر ۱۴ ساله کرمانی با بیان اینکه من حتی حاج قاسم را از نزدیک هم ندیده‌ام و فقط حاج قاسم را از تلویزیون دیده بودم، گفت: حاج قاسم را دوست دارم و باز هم به گلزار شهدا می‌روم.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا