دسته‌بندی نشده

دشمن گوشه‌ای از بی‌رحمی خود را در انفجار تروریستی کرمان نشان داد

رئیس بسیج مداحان کشور با اشاره به اینکه دشمن گوشه‌ای از بی‌رحمی خود را در انفجار تروریستی کرمان نشان داد، گفت: دشمن از اجتماعات مردم ایران که وحدت را به دنبال دارد، نگران و هراسان می‌شود.

مصطفی خورسندی در حاشیه مراسم سومین روز خاکسپاری مداح اهل بیت (ع) شهید عادل رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان با تسلیت جان‌باختن تعدادی از هموطنان در انفجار تروریستی گلزار شهدای کرمان، اظهار داشت: حامل پیام تسلیت سردار سلیمانی، فرماندهی بسیج مستضعفین کشور به مردم داغدار کرمان و خانواده شهدا هستم و به همین مناسبت در این مراسم حضور پیدا کردم.

وی با بیان اینکه این حادثه همه مردم ایران خاصه جامعه مداحان و ذاکران کل کشور را عزادار و داغدار کرد، گفت: حضور باشکوه مردم در مراسم بزرگداشت شهید عادل رضایی از مداحان اهل‌بیت (ع) بیانگر آن است که مردم قدردان صبر و استقامت خانواده شهدا هستند و حضور پیدا کردند که بگویند راه شهیدان ادامه دارد و با توان بیشتر در این مسیر گام برمی‌دارند.

رئیس سازمان بسیج مداحان و هیئت‌های مذهبی کشور با اشاره به اینکه عادل رضایی نوکر خوب و با اخلاص امام حسین (ع) بود و همین اخلاص او شهادتش را رقم زد و مردم هم به شایستگی با حضور باشکوه خود در مراسم تشییع و تدفین او قدردان این نوکری بودند، افزود: حضور در محافل شهدایی انسان را با راه و منش شهدا آشنا می‌کند.

وی بیان کرد: عادل رضایی در یادواره‌های شهدا به صورت ویژه حضور پیدا می‌کرد و مداحی داشت و تلاش خود را گذاشته بود تا مسیر و یاد شهدا زنده بماند و عاقبت بخیری این مداح هم به واسطه به همین بود که در مسیر شهدا قرار داشت.

خورسندی با اشاره به دیدار مداحان کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا (س)، گفت: اینکه هر ساله مداحان و ذاکران اهل‌بیت (ع) با رهبری دیدار دارند و افتخار بزرگی است؛ نشان از آن دارد که جامعه مداحان به‌عنوان رسانه بی‌بدیل شیعه هستند و این رسانه علمدار جهاد تبیین است.

وی با بیان اینکه نایب امام زمان در این دیدار مسئولیت سنگینی را بر دوش مداحان گذاشتند، افزود: با توجه به اقدامات و تحرکات دشمن علیه نظام مقدس اسلامی، امروز مهمترین رسالت ما افزایش مشارکت مردم در انتخابات پیش رو است.

رئیس سازمان بسیج مداحان و هیئت‌های مذهبی کشور با اشاره به اینکه دشمن همیشه به دنبال آن بوده تا با پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه مردم را از مبانی اسلامی و انقلاب دور کرده و یا آنها را از این مسیر منحرف کند، بیان کرد: ذاکران امام حسین (ع) در راستای جهاد تبیین مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی باید نقش آفرینی کنند و اجازه ندهند دشمن به اهداف خود برسد.

مشاهده بیشتر
دکمه بازگشت به بالا