اخبار کرمان

دهکده تندرستی کرمان کلنگ‌زنی شد

با حضور استاندار کرمان و فرمانده تیپ ۳۸ ذوالفقار نیروی زمینی سپاه آیین کلنگ‌زنی دهکده تندرستی با هدف جمع‌آوری، درمان و آموزش معتادان متجاهر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، صبح امروز با حضور محمدمهدی فداکار استاندار کرمان و سردار محمدحسین نعمتی فرمانده تیپ مکانیزه 38 ذوالفقار نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آیین کلنگ‌زنی دهکده تندرستی کرمان با هدف جمع‌آوری، درمان و آموزش معتادان متجاهر در بزرگراه امام رضا (ع) جنب کمپ ماده 16 برگزار شد.

در این آیین محمدمهدی فداکار استاندار کرمان با اشاره به اهداف راه‌اندازی دهکده تندرستی در کرمان، اظهار داشت: این مجموعه با هدف راه‌اندازی معتادان متجاهر راه‌اندازی می‌شود و در کنار نگهداری، درمان جسمی و روحی افراد آسیب دیده را مد نظر دارد.

وی با بیان اینکه در این مجموعه با کمک سازمان فنی و حرفه‌ای، بحث آموزش و توانمندسازی این افراد دنبال می‌شود، گفت: به دنبال آن هستیم تا این معتادان پس از درمان به زندگی عادی برگردند و توان اداره زندگی خود را داشته باشند.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه ساخت سازه سوله‌های این دهکده تندرستی توسط شرکت‌های گل‌گهر، مس و فولاد ماهان آغاز شده است، بیان کرد: پیش‌بینی می‌‌شود نصب این سوله‌ها در اردیبهشت‌ماه سال آینده انجام شود.

به گزارش تسنیم، کوروش احمدیوسفی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان، نیز در این آیین با بیان اینکه دهکده تندرستی با همکاری شرکت‌های گل‌گهر، مس و فولاد ماهان احداث می‌شود، اظهار داشت: این مجموعه شامل بخش‌های متعددی از جمله درمانگاه، کلینیک اجتماعی، مجموعه ورزشی، سالن اشتغال و کلاس‌های مورد نیاز، بازارچه، خوابگاه، سالن چند منظوره، آشپرخانه، نانوایی و غیره است.

دهکده تندرستی کرمان کلنگ‌زنی شد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا