فوتبالورزشی

دوازدهمین مصاف لیگ برتری مس کرمان و تراکتور

دوازدهمین مصاف لیگ برتری مس کرمان و تراکتور

سه‌شنبه 12 اردیبهشت ماه 1402 ساعت 10:46

تیم های مس کرمان و تراکتور تبریز روز جمعه پانزدهم اردیبهشت ماه دوازدهمین مصاف لیگ برتری خود را برابر هم برگزار خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ این دو تیم در کرمان و در ورزشگاه باهنر و در جریان بازی های لیگ برتر ۵ بار به مصاف هم رفته بودند که مس کرمان دو بار موفق به کسب پیروزی شده است و دو بازی نیز به تساوی رسیده بود و یک پیروزی نیز برای تراکتور در بازی های لیگ برتری که دو تیم در کرمان انجام داده بودند ثبت شده است.

اما در مجموع کامل رقابت های لیگ برتر، دو تیم اولین بازی خود را در لیگ برتر سال ۸۸ برابر هم برگزار کردند که بازی رفت دو تیم در تبریز با یک گل به سود تراکتور تمام شد و در بازی برگشت مس با نتیجه ۳بر۲ تراکتور را در کرمان شکست داد که جیوانی، ادینهو و سامره گلزنان مس در این بازی بودند.

در سال ۸۹ بازی دو تیم در کرمان به تساوی یک بر یک رسید که مصطفی سیفی گلزن مس در آن بازی بود و در بازی برگشت مس با یک گل از تراکتور شکست خورد.

در سال ۹۰در تبریز بازی دو تیم دو بر یک به سود تراکتور خاتمه یافت که پولادی زننده تک گل مس در آن بازی بود اما در بازی برگشت و در روزی که بلاژویچ آخرین بار برروی نیمکت تیم مس می نشست، مس با تک گل امرایی تراکتور را در کرمان شکست داد.

در سال ۹۱ بازی رفت دو تیم در تبریز برگزار شد که مس با نتیجه دو بر یک این بازی را به میزبانش باخت و مصطفی شجاعی تک گل مس را در این بازی به ثمر رساند و در بازی برگشت در کرمان نیز مس با نتیجه ۳بر۱ به تبریزی ها باخت که کریمیان زننده تک گل مس در آن بازی بود.

در سال ۹۲ در تبریز بازی دو تیم بدون گل مساوی شد و در کرمان گل دقایق پایانی تراکتور مانع از آن شد که تک گل احمد حسن زاده برای مس پیروزی را به کرمانی ها دهد و بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

بازی رفت دو تیم نیز که در تبریز برگزار شد با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا در مجموع مصاف های لیگ برتری آن ها در یازده بازی مس کرمان دو پیروزی و تراکتور پنج برد داشته است و چهار مسابقه آن ها نیز به تساوی کشیده است.

البته دو تیم در دهه هفتاد و ابتدای دهه هشتاد در مسابقات لیگ دسته اول نیز برابر هم بازی کرده بودند و در جام حذفی نیز در سال ۹۲ و در فینال این رقابت ها و در سال ۹۸ و در مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها به مصاف هم رفته بودند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا