اخبار کرمان

دولت آیت‌الله رئیسی کار ۳۰ ساله را ۳ سال انجام داد

رئیس ستاد ملی روایت پیشرفت با بیان اینکه دولت آیت‌الله رئیسی کار سی ساله را سه سال انجام داد، گفت: باید هم خدمت کنیم و هم روایت خدمت را رقم بزنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام حامد تقدیری صبح امروز در همایش «روایت خدمت»، روایت دستاوردهای هزار روز جهاد خستگی ناپذیر شهید جمهور در استان کرمان به پیشرفت‌های گازی و چگونگی راه‌اندازی سکوی نفتی فاز 11 و پالایشگاه فاز 14 پارس در دولت سیزدهم اشاره کرد و اظهار داشت: باید هم خدمت کنیم و هم روایت خدمت را رقم بزنیم، باید راوی تربیت کنیم.

وی با اشاره به گوشه‌ای از خدمات هزار روزه رئیس جمهور شهید، بیان کرد: این دولت کار سی ساله را سه سال انجام داد و در این سه سال 12 ماهواره موفق به فضا پرتاب کردیم.

رئیس ستاد ملی روایت پیشرفت به تشکیل ۱۴ شورای عالی مسکن در این مدت اشاره کرد و افزود: حدود ۲ میلیون و ۵۸۰ هزار مسکن و زمین در این دولت در حال واگذاری به مردم است.

وی با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی همیشه دغدغه خدمت به مردم داشت و به دنبال دادن خدمات گازی، برقی و آبی به همه نقاط ایران بود، خاطرنشان کرد: خانواده و تحکیم کانون خانواده از دیگر دغدغه‌های رئیس جمهور شهید در این سه سال بود.

تقدیری با اشاره به اینکه جنگ امروز، جنگ روایت‌ها است و باید آیت‌الله رئیسی را در مسیر انقلاب تعریف کرد، عنوان کرد: گفتمان آیت‌الله رئیسی، گفتمان انقلاب اسلامی بود و به نوجوانان و جوانان نگاه ویژه‌ای داشت.

محمدمهدی، فداکار استاندار کرمان نیز در این همایش با بیان اینکه مردم ما با وجود همه تخریب‌ها از آیت‌الله رئیسی تشییع باشکوهی داشتند، اظهار داشت: قرار بود نزدیک به 40 هزار میلیارد تومان پروژه در استان کرمان با حضور رئیس جمهور شهید افتتاح شود که به یک حسرت بزرگ تبدیل شد.

وی با بیان اینکه در دولت آیت‌الله رئیسی صادقانه و برای خدا کار شد و برای خدا کارکردن دلیل ماندگاری این اقدامات است، ادامه داد: پرکاری و خستگی‌ناپذیری آیت‌الله رئیسی مثال‌زدنی است رئیس جمهور شهید ما همیشه به دنبال منافع مردم بود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا