اخبار کرمان

دیدار رئیس دیوان عالی با مجروحان انفجار تروریستی کرمان

رئیس دیوان عالی کشور با حضور در بیمارستان شهید باهنر و همچنین منزل یکی از مجروحان انفجار تروریستی کرمان با تعدادی از آسیب دیدگان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری رئیس دیوان عالی کشور صبح امروز با حضور در بیمارستان شهید باهنر و همچنین منزل یکی از مجروحان انفجار تروریستی گلزار شهدای کرمان با تعدادی از آسیب دیدگان دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس دیوان عالی کشور بعد از ورود به کرمان ابتدا به منظور عیادت یکی از مجروحین انفجار تروریستی مراسم سالگرد شهید سلیمانی که از ناحیه دست مجروح شده است، به منزل وی رفت و با تحسین روحیه ایثارگری مجروحین، ضمن آرزوی سلامتی برای وی از روند اقدامات درمانی مطلع شد.

وی در ادامه سفر به استان کرمان به منظور بررسی وضعیت مجروحان در بیمارستان شهید باهنر این شهر حضور یافت و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات به مجروحین حادثه تروریستی گلزار کرمان در این مرکز درمانی قرار گرفت و برای آنان آرزوی سلامتی کرد.

حجت‌الاسلام منتظری همچنین ضمن تسلیت به خانواده شهدای این حادثه تروریستی، بر استفاده از تمام امکانات و تجهیزات پزشکی برای درمان مجروحان این حادثه دلخراش تأکید کرد و افزود: مسئولان بهداشت و درمان از هیچ اقدامی برای بهبود فوری مجروحان دریغ نکنند.

در این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری استان کرمان، مهدی بخشی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان و جمعی از اعضای شورای قضایی استان، رئیس دیوان عالی کشور را همراهی کردند.

دیدار رئیس دیوان عالی با مجروحان انفجار تروریستی کرمان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا