اخبار کرمان

دیدار نماینده رهبری با خانواده‌های شهدای انفجار تروریستی کرمان

نماینده رهبر معظم انقلاب از خانواده‌های شهدای انفجار تروریستی ۱۳ دی‌ماه در مسیرهای منتهی به گلزار شهدای کرمان سرکشی کرد و سلام حضرت آقا را به آنها رساند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، سرکشی حجت‌الاسلام والمسلمین سید رمضانعلی موسوی‌ مقدم نماینده مقام معظم رهبری و نماینده ولی فقیه در سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از خانواده‌های تعدادی از شهدای انفجار تروریستی 13 دی‌ماه در مسیرهای منتهی به گلزار شهدای کرمان عصر امروز انجام شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید رمضانعلی موسوی‌ مقدم نماینده ولی فقیه در سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدار با تسلیت جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه تروریستی کرمان اظهار داشت: همه انسان‌ها آرزوی عاقبت بخیری دارند و شهادت اوج عاقبت بخیری انسان است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری امر فرمودند به دیدار تک تک خانواده شهدا بیاییم و سلام ایشان را به آنها برسانیم، گفت: مقام معظم رهبری تاکید داشتند که تسلیت ایشان به خانواده شهدا برسد.

نماینده ولی فقیه در سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب از انفجار تروریستی کرمان و شهادت تعداد زیادی از زائران حاج قاسم خیلی ناراحت بودند، ادامه داد: بنده از طرف ایشان به کرمان آمدم با تک تک خانواده شهدا دیدار و گفت‌وگو کنم.

وی با بیان اینکه این شهدا در سالروز شهادت انسان بزرگی همچون جان قاسم سلیمانی برای زیارت این شهید عزیز گام برداشتند و در این مسیر الهی آسمانی شدند، افزود: آدم‌های خبیثی دست به جنایت تروریستی کرمان زدند.

موسوی‌ مقدم با اشاره به اینکه شهدای انفجار تروریستی کرمان مظلومانه به شهادت رسیدند و همین مظلومیت آنها باعث خواهد شد که این جنایتکاران هر چه سریع‌تر به سزای عمل خود برسند، بیان کرد: حتماً دست انتقام الهی آنها را خواهد گرفت چرا که خداوند حق مظلوم را خواهد گرفت و این وعده قرآن کریم است.

به گزارش تسنیم در دیدار عصر امروز حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی مقدم نماینده ولی‌فقیه در سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان و محمدمهدی فداکار استاندار کرمان نیز حضور داشتند و قرار است که از تمام خانواده شهدای این انفجار تروریستی بازدید به‌عمل آید.

دیدار نماینده رهبری با خانواده‌های شهدای انفجار تروریستی کرمان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا