اخبار کرمان

دیوارنگاره چهارراه امام جمعه کرمان تغییر کرد؛ «ای ساحت بهشت خداوند جایتان»

دیوارنگاره چهارراه امام جمعه کرمان در یادبود شهدای انفجار تروریستی گلزار شهدای کرمان با تصویری از استقبال شهید سلیمانی از شهدای این انفجار تغییر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، دیوارنگاره چهارراه امام جمعه کرمان در یادبود شهدای انفجار تروریستی سیزدهم دی‌ماه گلزار شهدای کرمان با تصویری از شهید سلیمانی و شهدای این انفجار تروریستی تغییر کرد.

در بخشی از تصویر زیبای این دیوارنگاره که شهید سلیمانی در بهشت را نشان می‌دهد که به استقبال شهدای این انفجار تروریستی آمده و برای آنها آغوش گشوده است. در گوشه این دیوارنگاره نیز جمله زیبای «ای ساحت بهشت خداوند جایتان» نقش بسته است.

تقاطع چهارراه امام جمعه شهر کرمان که از یک سمت به میدان آزادی محل آغاز تشییع میلیونی پیکر مطهر حاج قاسم در کرمان و همرزمش سردار شهید حسین پورجعفری می‌رسد و از سویی دیگر به فرودگاه کرمان، یکی از نقاط پرتردد است.

به گزارش تسنیم ساعت ۱۴:۵۰ دقیقه و در ‌15:17 دقیقه بعد از ظهر 13 دی ماه سالروز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، دو انفجار تروریستی در محدوده گلزار شهدای کرمان اتفاق افتاد که انفجار اول در ورودی گلزار شهدای کرمان و انفجار دوم در ورودی تخت درگاه قلی‌بیگ اتفاق افتاده است که در این دو انفجار تعداد زیادی از زائران مصدوم و شهید شدند.

دیوارنگاره چهارراه امام جمعه کرمان تغییر کرد؛ «ای ساحت بهشت خداوند جایتان»

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا