اخبار کرمان

رئیس کل دادگستری استان کرمان: نظارت بر بازار در آستانه ماه رمضان و عید نوروز جدی است

رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه مردم از نوسانات قیمت‌ها ناراحت هستند، گفت: در آستانه ماه رمضان و عید نوروز قرار داریم و نظارت بر بازار جدی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی صبح امروز در نود و ششمین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان که با موضوع بررسی نحوه استفاده از ظرفیت‌های قانونی جهت ایجاد شغل در حوزه اصناف با حضور استاندار کرمان، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، منتخب مردم شهرستان‌های کرمان و راور در مجلس و اعضای این شورا در اتاق بازرگانی کرمان برگزار شد، با اشاره به ارتقای رتبه کسب و کار استان کرمان در کشور، اظهار داشت: آثار ارتقای رتبه کسب و کار استان کرمان باید در بین مردم احساس شود و نیاز به فرهنگ‌سازی دارد.

وی با اشاره به اینکه در روزهای پایانی سال و در آستانه ماه مبارک رمضان و سال جدید قرار داریم، گفت: در این ایام در سطح بازار شاهد تلاطم قیمت‌ها هستیم و مردم این روزها درگیر آن هستند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه مردم از نوسانات قیمت‌ها در این روزها ناراحت هستند، ادامه داد: در این ایام باید نظارت بر بازار در دستور کار متولیان قرار گیرد و دغدغه مردم را برطرف کرد.

وی با تاکید بر اینکه ادارات متولی بر اصناف و بازار باید این موضوع را پیگیری کنند، افزود: ادارات و نهادهای متولی باید وظیفه خود را به خوبی انجام دهند تا زمینه سودجویی برخی افراد در این روزهای پایانی سال گرفته شود.

حمیدی با بیان اینکه رضایت مردم همیشه باید مورد توجه مسئولان و اولویت کار آنها باشد، گفت: با توجه به اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان و عید نوروز قرار داریم، نظارت بر بازار جدی است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا