اخبار کرمان

رادیو مقاومت در گلزار شهدای کرمان مستقر می‌شود

مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان گفت: رادیو مقاومت در گلزار شهدای کرمان مستقر می‌شود و در ایام سالگرد حاج قاسم برنامه‌های خود را مستقیم از جوار مرقد شهید سلیمانی روی آنتن می‌برد.

به گزارش خبرگزاری کرمان، احمد علیرمضانی مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان عصر امروز در جلسه کمیته رسانه ستاد چهارمین سالگرد شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهید سیدرضی موسوی، اظهار داشت: کمیته رسانه ستاد سالگرد حاج قاسم چندین جلسه برگزار کرده و از مسیر بازدید میدانی شده است.

مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان با بیان اینکه دعای کمیل و دعای ندبه این هفته و هفته آینده در کرمان به صورت زنده پخش می‌شود، ادامه داد: همه تلاش می‌کنیم که ترویج مکتب شهید سلیمانی به خوبی انجام شود.

وی با اشاره به اینکه رادیو مقاومت در گلزار شهدای کرمان مستقر می‌شود و در این ایام برنامه‌های خود را مستقیم از جوار مرقد شهید سلیمانی روی آنتن می‌برد، گفت: در این ایام دو واحد سیار برای پخش زنده برنامه‌ها از تهران و سایر استان‌ها به کمک استان کرمان می‌آید.

علیرمضانی با بیان اینکه دو برنامه محوری نیز در شهر گلباف زادگاه سردار شهید پورجعفری و روستای قنات ملک زادگاه سردار شهید سلیمانی برگزار می‌شود، افزود: پوشش مستقیم رسانه‌ای این مراسم داده می‌شود.

سرهنگ محمد زمانی مسئول ستاد ترویج مکتب شهید سلیمانی در کرمان نیز در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت، اظهار داشت: تمام تلاش خود را به کار بستیم تا نواقص سال قبل در برگزاری سالگرد شهادت حاج قاسم تا حدود زیادی حل شود.

وی با بیان اینکه نشست خبری اعلام برنامه‌های هفته مقاومت در کرمان با حضور سردار نظری فرماندهی سپاه ثارالله استان کرمان برگزار می‌شود، افزود: نخستین کمیته‌ای که برنامه‌های خود را برای سالگرد اعلام کرد کمیته رسانه بود که جای تقدیر دارد.

مسئول ستاد ترویج مکتب شهید سلیمانی در کرمان با اشاره به اینکه در این ایام مهمانان ویژه‌ای از سراسر کشور و خارج از کشور در کرمان داریم که در برنامه‌های پیش‌‌بینی شده از وجود آنها استفاده می‌شود، گفت: همایش موکب‌داران برگزار شده و در این همایش مواردی که نیاز بود رعایت شود از جمله مسائل بهداشتی به آنها آموزش داده شده است.

وی با بیان اینکه تا روز گذشته حدود ۱۷ هزار نفر برای اسکان در کرمان و شرکت در مراسم چهارمین سالگرد شهادت شهید سلیمانی در سایت ثبت‌نام کردند، ادامه داد: پیش‌بینی اسکان آنها شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا