اخبار کرمان

راهیان مکتب شهید سلیمانی ‌‌با حضور ۱۳۶ هزار زائر آغاز شد/ تجلیل از همسران و مادران شهدای جبهه مقاومت

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج از برگزاری ۶ برنامه محوری ملی و سراسری هفته مقاومت و سالگرد شهید سلیمانی در کرمان و با محوریت گلزار شهدا خبر داد.

سردار حسین معروفی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با گرامیداشت یاد و خاطره سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: در ایام چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم قرار داریم و در این روزها شاهد حضور زائرانی از سراسر کشور و حتی اقصی نقاط جهان در گلزار شهدای کرمان هستیم که نشان دهنده شناخت مردم دنیا از این شهید بزرگوار است.

وی از برگزاری ۶ برنامه محوری ملی و سراسری هفته مقاومت در کرمان خبر داد و گفت: در نخستین روز هفته مقاومت آیین افتتاح پروژه‌های محرومیت زدایی، توزیع کمک‌های مؤمنانه و جهیزیه، آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و پروژه‌های عمرانی و آبرسانی سراسر کشور با یاد شهید سلیمانی را از گلزار شهدای کرمان داشتیم.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به برگزاری افتتاحیه اردوهای راهیان مکتب شهید سلیمانی در گلزار شهدای کرمان با حضور ۵ هزار نفر، بیان کرد: اردوی راهیان مکتب شهید سلیمانی از سال ۹۸ مدنظر قرار گرفته و امسال حضور ۱۳۶ هزار زائر را در قالب راهیان مکتب شهید سلیمانی از سراسر کشور در گلزار شهدای کرمان داریم.

سردار معروفی به برگزاری گردهمایی فرزندان شهدا و همایش تجلیل از همسران و مادران شهدای جبهه مقاومت در کرمان با حضور خانواده‌های شهدای جبهه مقاومت نیز اشاره کرد و افزود: اختتامیه همایش فعالان رسانه‌ای مروجین مکتب شهید سلیمانی در جبهه مقاومت کار بزرگ دیگری است که با محوریت سازمان بسیج در استان کرمان برگزار می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج افزود: نذر و تلاوت قرآن حرکت ملی دیگری است که با حضور ۳۰ تا ۵۰ نفر قاری بین المللی و ۳۰ تا ۵۰ نفر حافظ بین‌المللی در بیت الزهرای حاج قاسم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در این هفته ۸ هزار معلم از سراسر کشور برای تشرف و زیارت به مرقد شهید سلیمانی به کرمان می‌آیند و با محوریت بیت الزهرا برنامه دارند، گفت: تمام برنامه‌ها در کشور 16 دی‌ماه به پایان می‌رسد و اجلاسیه نهایی چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم در کرمان 17 دی‌ماه در مصلی بزرگ امام علی علیه السلام و با حضور شخصیت‌های ملی برگزار می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا