اخبار کرمان

راه شهید سلیمانی در مبارزه با اسرائیل ادامه دارد

فرمانده قرارگاه جنوب‌شرق ارتش، گفت: راه شهید سلیمانی هیچ وقت خاموش نخواهد شد و تا زمانی که تهدید و ناامنی در جهان وجود دارد راه حاج قاسم ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، آیین غبارروبی، ادای احترام و تجدید میثاق یگان‌های ارتش مستقر در کرمان با شهدا به ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی صبح امروز در گلزار شهدای بین‌الملی کرمان به مناسبت روز ارتش برگزار شد.

امیر سرتیپ امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش در حاشیه این آیین در گفت‌وگو با تسنیم با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهید سپهبد صیاد شیرازی، اظهار داشت: ما برای همیشه مدیون خون شهدا هستیم.

وی با بیان اینکه مراسم دهه ارتش از بیست و یکم فروردین ماه آغاز شده است، گفت: برنامه‌های مختلفی برای بزرگداشت دهه ارتش در استان کرمان تدارک دیده شده که بخشی از آن در حوزه خدمت‌رسانی به مردم است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش با بیان اینکه اطعام ایتام و توزیع جهیزیه بین زوجین نیازمند یکی از این برنامه‌ها است که با همکاری کمیته امداد استان کرمان انجام شده است، ادامه داد: رژه نیروهای مسلح مستقر در استان کرمان نیز فردا در کرمان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه به خود افتخار می‌کنیم که سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت هستیم، افزود: به خودمان می‌بالیم که به عنوان یکی از ارکان مهم ایجاد امنیت و بازدارندگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح حضور داریم.

امیر غلامعلیان با بیان اینکه نام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل تهدیدات دشمن بازدارندگی دارد و این بازدارندگی مطمئن باعث شده که مردم ما در اقصی نقاط کشور احساس آرامش کنند، گفت: امیدواریم تحت رهبری پیامبرگونه مقام معظم رهبری بتوانیم پرچم پرافتخار نظام جمهوری اسلامی را به دست صاحب اصلی آن امام زمان (عج) برسانیم.

وی با اشاره به اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که عمر خود را از ابتدای جوانی تا زمان شهادت فدای امنیت کشور کرد و این سند پر افتخار زندگی شهید سلیمانی است، ادامه داد: همه ما وظیفه داریم نسبت به تکریم شهدا و ادامه راه آنها تلاش کنیم.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش با بیان اینکه راه شهید سلیمانی هیچ وقت خاموش نخواهد شد و تا زمانی که تهدید و ناامنی در جهان و تهدید برای جهان اسلام وجود دارد راه حاج قاسم ادامه خواهد داشت، افزود: دشمن بداند که راه شهید سلیمانی در مبارزه با اسرائیل ادامه دارد.

امیر غلامعلیان با اشاره به اینکه هر تهدیدی از سوی دشمن در کسری از ثانیه پاسخ داده خواهد شد، گفت: دشمن همیشه نگران پاسخ در مقابله با حمله به مواضع ایران بماند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا