اخبار کرمان

رسیدگی فوری به جوانب مختلف ‌جنایت تروریستی کرمان/ عاملین و واسطه‌ها مجازات می‌شوند

رئیس دیوان عالی کشور از رسیدگی فوری به جوانب مختلف ‌جنایت تروریستی کرمان خبر داد و گفت: دست استکبار صهیونیست و رژیم کودک کش اسرائیل، عامل اصلی جنایت تروریستی کرمان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، ‌حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری در حاشیه بازدید از محل جنایت تروریستی مراسم سالگرد شهید سلیمانی، با اشاره به جنایت دلخراشی که در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در کرمان واقع شد بیان کرد: متأسفانه عده زیادی از زائرین شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی به خاک و خون کشیده شده و مجروح شدند و عده زیادی نیز به شهادت رسیدند.

وی افزود: ضروری دانستیم از طرف قوه قضاییه جهت تسلی خاطر داغ دیدگان و عرض تسلیت به بازماندگان و ملاقات با مجروحان در بیمارستان حضور داشته باشیم.

رئیس دیوان عالی کشور هماهنگی میان دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضائی استان را مطلوب دانست و تصریح کرد: دستگاه قضایی نیز پس از تشکیل پرونده، رسیدگی فوری به جوانب مختلف این جنایت را در دستور کار خود قرار داده است.

منتظری بیان کرد: رسیدگی عادلانه به جنایت رخ داده انتظار همگان است هماهنگونه که مقام معظم رهبری نیز در پیام خود به این مهم توجه کردند و همه کسانی که به نحوی در این حادثه دخیل بودند اعم از عاملین یا واسطه این جنایت به محض دستگیری به مجازات خود خواهند رسید.

وی یادآور شد: دست استکبار صهیونیست و رژیم کودک کش اسرائیل، عامل اصلی جنایت تروریستی کرمان است، صهیونیست جنایتکاری که جنایات آن را حدود سه ماه در غزه شاهد هستیم و این هم برگ جدیدی از جنایاتی است که صهیونیست مرتکب شده است.

رئیس دیوان عالی کشور با تأکید بر تسریع و صدور حکم عادلانه در رسیدگی به جنایت تروریستی کرمان و متناسب با شرایط و وضعیت متهمین و دست اندرکاران عنوان کرد: لازم است مردم عزیزمان مقاومت، اقتدار و توانمندی خود را همچنان حفظ کنند.

وی افزود: دشمن تصور می‌کند مردم ما با این حوادث دست از نظام و انقلاب می‌کشند این در حالی است که وجودشان مملو از وفاداری به اسلام است و ما نیز وظیفه داریم صادقانه در خدمتشان باشیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا