اخبار کرمان

روز غم‌بار دانش‌آموزان کرمانی‌/ گل‌هایی که جای دانش‌آموزان شهید را پر کردند

دوباره شنبه از راه رسیده بود، اما این شنبه با دیگر شنبه‌ها فرق داشت؛ دانش‌آموزانی زیادی سوگوار بودند، امروز همکلاسی‌های زیادی نیامده بودند و جایشان خالی بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان‌، در جریان دو انفجار تروریستی روز چهارشنبه 13 دی‌ماه که همزمان با چهارمین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی توسط دو عامل انتحاری در دو ورودی مسیرهای منتهی به گلزار شهدای کرمان رخ داد تعداد زیادی از زائران مرقد شهید سلیمانی به شهادت رسیده و تعداد زیادی مجروح شدند.

در این انفجار تروریستی تعداد ۲۴ دانش آموز نیز به شهادت رسیدند؛ دانش آموزانی که سن و سال زیادی نداشتند و تنها برای ادای احترام به شهدا و به عشق حاج قاسم به گلزار شهدای کرمان آمده بودند و حالا دیگر در جمع ما نیستند.

صبح امروز و در اولین روز بازگشایی مدارس بعد از حادثه تروریستی، مدارس کرمان حال و هوای غریبی داشت؛ دانش آموزان زیادی صبح زود از خواب بیدار شدند، لباس پوشیدند و راهی مدرسه شدند؛ دوباره شنبه از راه رسیده بود اما این شنبه با دیگر شنبه‌ها فرق داشت. همکلاسی‌های زیادی نیامده بودند و جایشان خالی بود.

امروز صبح روز غمباری برای بسیاری از دانش آموزان کرمانی بو‌د؛ کسی حتی توان سلام و صبح بخیر گفتن نداشت؛ تنها می‌توانستند همدیگر را در آغوش بگیرند و در سوگ رفیق شهید خود اشک بریزند.

روز غم‌بار دانش‌آموزان کرمانی‌/ گل‌هایی که جای دانش‌آموزان شهید را پر کردند

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا