اخبار کرمان

‌رویداد ملی تجسمی شهید القدس در کرمان آغاز شد

در آستانه چهارمین سالگرد شهادت سیدالشهدای جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی رویداد ملی تجسمی شهید القدس با حضور ۱۲۰ نفر از هنرمندان سراسر کشور در کرمان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، در آستانه چهارمین سالگرد شهادت سیدالشهدای جبهه مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی رویداد ملی تجسمی شهید القدس صبح امروز با حضور محمد زرویی نصرآباد مسئول مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری کشور، محسن روحی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، مجتبی اسدی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمان و ۱۲۰ نفر از هنرمندان سراسر کشور در کرمان آغاز به‌کار کرد.

‌رویداد ملی تجسمی شهید القدس در کرمان آغاز شد

مجتبی اسدی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمان در آیین آغاز به‌کار این رویداد ملی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت، اظهار داشت: از حاج قاسم تشکر می‌کنیم که امروز باعث گردهمایی هنرمندان از سراسر کشور در کرمان شده است.

وی با بیان اینکه رویداد ملی تجسمی شهید القدس به مدت سه روز در کرمان رقم می‌خورد، گفت: این رویداد از سری برنامه‌های روایت حبیب است که دو سال در ایام سالگرد شهادت حاج قاسم برگزار می‌شود.

حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه در راستای برگزاری این رویداد ملی ۱۲۰ نفر از هنرمندان سراسر کشور به کرمان آمدند، افزود: این هنرمندان در ارتباط با اتفاقات غزه و شهید القدس شهید حاج قاسم سلیمانی خلق اثر دارند که امیدواریم این آثار در ایام سالگرد شهادت حاج قاسم رونمایی شود.

وی با بیان اینکه پنج نفر از اساتید خوب کشور در این رویداد به‌عنوان راهبر حضور دارند، ادامه داد: امیدوار هستیم که در پایان رویداد ملی تجسمی شهید القدس به بیش از 50 اثر خوب برسیم که در سطح جهانی منتشر شود.

اسدی با اشاره به اینکه هنرمندانی از حدود ۸ استان در این رویداد شرکت کرده‌اند، گفت: حامی برنامه مجتمع مس سرچشمه است که با همکاری حوزه هنری استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان برگزار می‌شود.

‌رویداد ملی تجسمی شهید القدس در کرمان آغاز شد ‌رویداد ملی تجسمی شهید القدس در کرمان آغاز شد ‌رویداد ملی تجسمی شهید القدس در کرمان آغاز شد ‌رویداد ملی تجسمی شهید القدس در کرمان آغاز شد ‌رویداد ملی تجسمی شهید القدس در کرمان آغاز شد ‌رویداد ملی تجسمی شهید القدس در کرمان آغاز شد ‌رویداد ملی تجسمی شهید القدس در کرمان آغاز شد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا