اخبار کرمان

سربازی فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای افتخار تمام نیروهای مسلح است

فرمانده قرارگاه جنوب‌شرق ارتش، گفت: بازدارندگی مطمئنی در کشور وجود دارد که مرهون تلاش‌های همه نیروهای مسلح است و سربازی فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای افتخار تمام نیروهای مسلح است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، سرتیپ دوم ستاد امیر غلامعلیان، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش صبح امروز در دیدار فرماندهان نیروهای مسلح مستقر در کرمان با حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان به مناسبت تجدید بیعت نیروهای هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضرت امام خمینی (ره) با تبریک دهه فجر انقلاب و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: برنامه‌های دهه فجر از 11 بهمن در کرمان آغاز شده و تا 22 بهمن ادامه دارد.

وی با بیان اینکه مسئولیت کمیته نظامی ستاد دهه فجر استان کرمان برعهده ارتش گذاشته شده است، گفت: امروز تعدادی از فرماندهان نیروهای مسلح مستقر در استان کرمان به‌ویژه نیروی هوایی ارتش آمدند تا با آرمان‌های امام (ره) و شهیدان تجدید بیعت کنند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش با اشاره به اینکه بازدارندگی مطمئنی در کشور وجود دارد که مرهون تلاش‌های همه نیروهای مسلح کشور است، افزود: وحدتی که امروز بین نیروهای مسلح کشور وجود دارد در هیچ برهه‌ای از زمان در تاریخ انقلاب اسلامی وجود نداشته و سربازی فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای افتخار تمام نیروهای مسلح است.

وی به دیگر برنامه‌های کمیته نظامی ستاد دهه فجر استان کرمان نیز اشاره کرد و گفت: صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در استان نیز به مناسبت دهه فجر برگزار شده است.

سرهنگ خلبان هادی کسایی فرمانده پایگاه مقدم هوایی شهید خلبان حجت‌الله کاربر کرمان نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهدای نیروی هوایی و تبریک ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: جنگ گنجینه‌ای بزرگ است که اگر چه سخت بود اما برای کشور دستاوردهای بزرگی داشت.

وی با بیان اینکه امروز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اقتدار کامل در برابر هر تهدیدی از دشمن ایستاده و دشمنان را ناکام گذاشته است، گفت: نیروی هوایی ارتش ده‌ها شهید عزتمند در راه حراست از اسلام عزیز تقدیم کرده است.

فرمانده پایگاه مقدم هوایی شهید خلبان حجت‌الله کاربر کرمان، ادامه داد: امروز ما عهد می‌بندیم که راه شهدا را ادامه بدهیم و تا پای جان در رکاب فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای از کیان میهن اسلامی دفاع کرده و راه شهدا را ادامه بدهیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا