ورزشیفوتبال

سرمربی بسکتبال مس کرمان: از روز اول به توانایی تیم این فصل ایمان داشتم

سرمربی بسکتبال مس کرمان: از روز اول به توانایی تیم این فصل ایمان داشتم

سه‌شنبه 19 دی ماه 1402

محمد سیستانی سرمربی جوان و آینده دار تیم بسکتبال مس کرمان در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر موفق شد یک پیروزی شیرین دیگر به همراه شاگردان شایسته خود کسب کند و تیم لیموندیس شیراز را در کرمان شکست دهند.

محمد سیستانی سرمربی جوان و آینده دار تیم بسکتبال مس کرمان در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر موفق شد یک پیروزی شیرین دیگر به همراه شاگردان شایسته خود کسب کند و تیم لیموندیس شیراز را در کرمان شکست دهند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ سرمربی تیم بسکتبال مس کرمان در رابطه با این بازی گفت: می دانستیم دیدار بسیار سختی در پیش داریم و زمانی که با ده گل از حریف عقب افتادیم، کار بسیار سختی برای بازگشت به جریان بازی داشتیم اما در کوارتر آخر نفرات تیم ما توانایی های بالای خود را نشان دادند و با تمام وجود بازی کردند تا به شکلی عالی و کامل به بازی برگردیم و پیروز باشیم.

سیستانی افزود: ما دو بازیکن اصلی خود را در یک پست با مصدومیت روبرو دیدم و این موضوع برای ما که نفرات زیادی در اختیار نداریم بسیار سخت بود اما سایر بازیکنان غیورانه تلاش کردند و اجازه ندادند جای خالی نفرات مصدوم در این بازی احساس شود و من امیدوارم که در بازی های آینده تیم با بازیکنان کامل در اختیار داشته باشیم.

سرمربی مس کرمان در رابطه با بازیکن خارجی تیم مس کرمان نیز گفت: هنری بازیکن بسیار خوب و توانمندی می باشد که در همین چند مسابقه بسیار اثرگذار بوده است و بهرشکل او تازه به تیم ما اضافه شده و من مطمئن هستم که در هفته های آینده بازی هایی به مراتب هماهنگ تر از آنچه که دیدیم ارائه خواهد کرد.

وی در رابطه با بازی هفته آینده تیم مس کرمان برابر تیم شهرداری گرگان صدرنشین و قهرمان فصول قبل لیگ برتر بسکتبال ایران گفت: در بازی رفت نیز در کرمان برابر این تیم بازی نزدیکی داشتیم و تلاش بچه ها این تیم پرقدرت را به زحمت انداخته بود و قطعا در بازی هفته آینده نیز با همین جسارت بازی خواهیم کرد.

سیستانی ادامه داد: نه فقط برابر تیم شهرداری گرگان که در تمامی بازی ها، بچه ها با تمام توان خود به زمین می روند و من از روز اول برخلاف همه پیش بینی هایی که نسبت به تیم ما وجود داشت به توان و انگیزه تیم مس کرمان در این فصل ایمان داشتم. بهرشکل ما با مشکلات بسیاری لیگ را آغاز کردیم و تا سه روز مانده به شروع مسابقات حتی زمینه حضور ما نیز در مسابقات با ابهام روبرو بود و پیش فصل خوبی در زمینه تدارکات و بازی دوستانه نداشتیم اما با همه این موضوعات آنچه که از روز اول برای ما اهمیت داشت تلاش با تمام وجود برابر رقیبان در زمین بود که هفته به هفته اعضای تیم این موضوع را بیشتر ثابت کردند تا امروز تیمی کاملا با شخصیت در لیگ برتر این فصل باشیم.

سرمربی بسکتبال مس کرمان با اشاره به ادامه بازی های این فصل گفت: ما درصدد هستیم نتایج خوب خود را ادامه دهیم و از تعطیلات ۲۰ روزه لیگ که از اوایل بهمن ماه آغاز می شود، نیز در جهت تقویت و هماهنگی هرچه بیشتر خود بهره خواهیم گرفت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا