اخبار کرمان

شجاعت و شهادت طلبی نیروهای مسلح کشور را به بازدارندگی رساند

امام جمعه کرمان، گفت: شجاعت و شهادت طلبی نیروهای مسلح کشور را به بازدارندگی رسانده و نیروهای مسلح ما را به نیرویی آماده در برابر تهدیدات دشمن تبدیل کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی صبح امروز در آیین رژه روز ارتش در کرمان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهدای ارتش جمهوری اسلامی و تبریک 29 فروردین روز ارتش، اظهار داشت: در حالی این روز را گرامی می‌داریم که در مقابل دوربین‌های دنیا بزرگترین حرکت تاریخی توسط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران رقم خورد و عملیات وعده صادق اجرا شد.

وی با بیان اینکه عملیات وعده صادق به دنیا نشان داد که جمهوری اسلامی ایران در برابر خاک خود با هیچ کسی تعارفی ندارد و در برابر هر تهدیدی پاسخی قاطع خواهد داد، گفت: عملیات وعده صادق یک موفقیت بزرگ و تاریخی برای کشور بود.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه از همه نیروهای مسلح کشور به‌ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکر می‌کنم، ادامه داد: نیروهای مسلح کشور ما در صحنه عمل نشان دادند که اگر کسی کوچکترین اشتباه محاسباتی علیه کشور ما کند با جواب قاطع و تنبیهی ما مواجه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از ویژگی‌های مهم ارتش ما اراده پولادین برای انجام ماموریت در راستای منافع و مصالح کشور است، بیان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران اراده قوی برای انجام ماموریت‌های محوله دارد.

علیدادی سلیمانی با بیان اینکه روحیه بالای ارتش در انجام ماموریت‌ها بسیار اثرگذار است، افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران، تکلیف مدار است و به تکلیف خود در برابر آنچه که خدا از ما خواسته است عمل می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه جلب رضایت الهی همیشه مورد توجه ارتش بوده است، ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی ایران نیرویی آماده و مهیا برای انجام تکلیف الهی است.

وی با بیان اینکه شجاعت در میدان ماموریت از دیگر ویژگی‌های مهم ارتش جمهوری اسلامی ایران است، گفت: ارتش با شجاعت تمام و با روحیه ایثار و شهادت طلبی در میدان جهاد حاضر می‌شود و این روحیه توانسته کشور را به بازدارندگی برساند.

علیدادی سلیمانی بیان کرد: نیروهای مسلح کشور دارای اراده قوی، روحیه ایثار و شهادت طلبی و شجاعت است و این ویژگی‌ها باعث شده است تا نیروهای مسلح ما به نیرویی آماده و مهیا در برابر تهدیدات دشمن تبدیل شوند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا