اخبار کرمان

«شهید القدس»| استقرار ۱۲ دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس در محدوده گلزار شهدای کرمان

رئیس اورژانس کرمان از استقرار ۸ دستگاه آمبولانس، ۴ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۲ دستگاه موتور آمبولانس در محدوده گلزار شهدای کرمان خبر داد.

سیدمحمد صابری رئیس اورژانس کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به اینکه در ایام چهارمین سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت قرار داریم، اظهار داشت: با توجه به حضور تعداد زیاد زائران در شهر کرمان و محدوده گلزار شهدا، برنامه‌های خدمات اورژانس و حوزه سلامت از صبح دوشنبه آغاز شده و تا صبح شنبه ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در تمامی مسیرهای منتهی به شهر کرمان به ویژه در مسیرهای پرتردد از جمله جاده منتهی بم به کرمان، زرند به کرمان و رفسنجان به سمت کرمان، کدهای اورژانس استقرار دارند تا در صورت بروز حادثه به کمک هموطنان بشتابند.

وی با بیان اینکه در محدوده گلزار شهدای کرمان و جنگل قائم تعداد ۸ دستگاه آمبولانس مستقر شده، گفت: ۴ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۲ دستگاه موتور آمبولانس نیز در این محدوده استقرار دارد و آماده خدمت‌رسانی به هموطنان و زائران شهید سلیمانی است.

وی با اشاره به اینکه چهار موکب نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمان و بسیج جامعه پزشکی در راه‌اندازی شده و آماده ارائه خدمت به هموطنان هستند، افزود: توصیه می‌شود هموطنان در صورت نیاز به خدمات اورژانس بلافاصله با شماره 115 تماس بگیرند و مشاوره لازم را دریافت کنند و از پیاده‌روی جهت رسیدن به آمبولانس‌ها خودداری کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا