اخبار کرمان

«شهید القدس»| اسکان ۱۵۰ هزار زائر شهید سلیمانی در کرمان

معاون استاندار کرمان گفت: شب شهادت شهید سلیمانی ۷۵ هزار نفر در کرمان اسکان رسمی داشتند و بیش از ۷۵ هزار نفر در منازل مردم کرمان اسکان داشتند.

علی بیگ‌زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به اینکه در ایام چهارمین سالگرد شهادت سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی قرار داریم، اظهار داشت: در این ایام شاهد حضور تعداد زیادی از هموطنان، زائران و دلدادگان مکتب سلیمانی در کرمان پایتخت مقاومت اسلامی هستیم.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های هفته مقاومت در استان کرمان از 12 دی ماه آغاز شده و تا 18 دی‌ماه ادامه دارد، گفت: خدمات ما در این هفته به صورت مستمر به زائران حاج قاسم ادامه دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان با بیان اینکه دیشب و شب شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی حدود ۴۰ هزار نفر در ورودی کرمان اسکان داده شدند و ۳۵ هزار نفر هم شب قبل اسکان داده شده بودند، ادامه داد: در مجموع شب گذشته ۷۵ هزار نفر در کرمان اسکان رسمی داشتند.

وی از اسکان غیر رسمی و موقت بیش از ۷۵ هزار نفر هم در منازل مردم کرمان خبر داد و بیان کرد: تمام زائران حاج قاسم سیدالشهدای جبهه مقاومت و سردار دل‌ها مهمان مردم کرمان هستند.

بیگ‌زاده با بیان اینکه نرم‌افزار موبایلی دیار مردم میدان برای اسکان رایگان زائران شهید سلیمانی در نظر گرفته شده است، افزود: شماره تلفن‌های 099602224008 – 09960664008 – 09960664001 و 09130384003 کمیته اسکان نیز برای این منظور در نظر گرفته شده و پاسخگوی زائران هستند.

«شهید القدس»| اسکان ۱۵۰ هزار زائر شهید سلیمانی در کرمان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا