اخبار کرمان

«شهید القدس»| تجلیل از همسران و مادران جبهه مقاومت در کرمان/ پیوند فاطمی ۱۵۳ زوج جوان

مسئول بسیج زنان استان کرمان از برگزاری اجلاسیه ملی تجلیل از همسران و مادران جبهه مقاومت، ویژه‌برنامه مادران قهرمان‌پرور و معلمان قاسم‌پرور در کرمان خبر داد.

اکرم رنجبر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهیدالقدس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: در ایام چهارمین سالگرد شهادت سردار دل‌ها کمیته خواهران ستاد بزرگداشت مکتب شهید سلیمانی اجرای 10 برنامه را با همت گروه‌های مردمی در برنامه دارد.

وی با اشاره به اینکه ویژه برنامه ازدواج آسان و پیوند فاطمی شب گذشته با حضور ۱۵۳ زوج جوان در کرمان برگزار شد، ادامه داد: «معلمان قاسم‌پرور» برنامه از جمله دیگر برنامه‌های کمیته خواهران ستاد بزرگداشت مکتب شهید سلیمانی برای این ایام است.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه این همایش در راستای تبیین و بررسی نقش والای معلمان در تربیت افرادی چون شهید سلیمانی برگزار شده است، گفت: هدف از برگزاری این همایش تحلیل و بررسی نقش انسان‌سازی معلمان و جایگاه ویژه آنها است.

وی از برگزاری ویژه‌برنامه «مادران قهرمان‌پرور» خبر داد و افزود: این برنامه که به‌صورت محله‌ای و مسجدمحور برگزار می‌شود از 15 روز قبل آغاز شده تا پایان دی ماه ادامه دارد.

رنجبر با اشاره به اینکه در این برنامه مباحث روایتگری با محوریت نقش و جایگاه مادران را در تربیت فرزندانی همچون شهید سلیمانی بررسی و تبیین می‌شود، ادامه داد: تجمع دختران تمدن‌ساز، استقرار 48 موکب فرهنگی بانوان از فرودگاه تا گلزار شهدای کرمان، روایتگری در مدارس از جمله دیگر برنامه‌های کمیته خواهران به‌مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی است.

وی با بیان اینکه امروز اجلاسیه ملی تجلیل از همسران و مادران جبهه مقاومت در کرمان برگزار می‌شود، افزود: این اجلاسیه با حضور مادران و همسران شهدای مدافع حرم داخل کشور و سایر کشورهای جبهه مقاومت در حسینیه ثارالله کرمان برگزار می‌شود.

رئیس کمیته خواهران ستاد ترویج مکتب شهید سلیمانی استان کرمان با اشاره به اینکه در این اجلاسیه از کتاب ولایت‌نامه نیز رونمایی می‌شود، ادامه داد: این کتاب شامل وصیت‌نامه شهید حاج قاسم سلیمانی به زبان شعر است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا