اخبار کرمان

«شهید القدس»| دیدار تازه با سردار دل‌ها/ همه برای تجدید عهد با حاج قاسم به مقصد کرمان بار سفر بسته‌اند

در آستانه چهارمین شهادت حاج قاسم گلزار شهدای کرمان و مزار نورانی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شاهد حضور گسترده شیفتگان مکتب سلیمانی از اقصی نقاط جغرافیای مقاومت است.

‌به گزارش خبرگزاری کرمان، گلزار شهدای کرمان ‌این روزها میزبان خیل مشتاقان فرهنگ مقاومت و ایثار است؛ در آستانه شهادت حاج قاسم گلزار شهادی کرمان حال و هوای دیگری دارد و ‌‌شیفتگان مکتب سلیمانی از اقصی نقاط جغرافیای مقاومت خود را به کرمان رسانده‌اند.

با وجود سردی هوا‌ کرمان پذیرای خیل مشتاقانی است که برای پاسداشت مجاهدت سرداری آمده‌اند که خود را فدای این مردم کرد و دوستداران سردار بین‌المللی مقاومت پروانه‌وار گرد شمع مزارش جمع شده‌اند و عشق و ارادت خود را به آرمان‌های والای شهیدان نشان می‌دهند.

این روزها پیاده راه دو کیلومتری منتهی به گلزار شهدای کرمان و مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ‌مملو از جمعیت مشتاقان و ارادتمندانی است که با اشتیاق به دیدار یار می‌روند و مردم شهرهای دور و نزدیک کشور و البته خیلی‌ها از دیگر کشورها ‌به نیت تجدید عهد با سردار مقاومت به مقصد کرمان بار سفر بسته‌اند و در میعادگاه دلبستگان سردار دیدار تازه می‌کنند.

‌محبت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی  در دل‌های میلیون‌ها علاقمند این مرد آسمانی حکایتی شنیدنی است؛ مجاهدت‌ها و اقدامات سردار در عرصه‌های گوناگون موجب شده هرکس به طریقی خود را به سردار دل‌ها نزدیک ببیند و از عمق جان دوستدار وی باشد.

این روزها ‌گلزار شهدا یکپارچه سیاه‌پوش شده و عکس‌های سردار با سایر شهدا از جمله پورجعفری، ابوالمهندس به چشم می‌خورد و مردم با عزاداری، نوحه‌خوانی و نثار گل و فاتحه در محل مزار سردار سلیمانی، اینچنین ارادت خود را به این ابرقهرمان و اسطوره نشان می‌دهند‌.

«شهید القدس»| دیدار تازه با سردار دل‌ها/ همه برای تجدید عهد با حاج قاسم به مقصد کرمان بار سفر بسته‌اند

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا