اخبار کرمان

«شهید القدس»| رجزخوانی مردم در شب شهادت حاج قاسم/ ‌”وقت نبرد با صهیون است ای لشکر حق بسم الله”

چند روز است که کرمان مملو از جمعیت شده و حتی شب‌هایش چشم روی هم نمی‌گذارد تا مبادا صحنه‌ای ماندگار را از دست بدهد.

به گزارش خبرگزاری کرمان، پایتخت مقاومت جهان اسلام در این روزها صحنه‌هایی ناب از حضور عاشقانه انسان‌هایی را تجربه‌ می‌کند که به عشق سردار دلها خود را به گلزار شهدا رسانده‌اند و در این روزها نه محدودیت‌های ترافیکی و بستن مسیرها و نه سردی هوا هیچ کدام مانع حضور عاشقان و زائران مزار حاج قاسم در گلزار شهدای کرمان نشده است.

همه آمده‌اند به عشق سردار؛ از باب الغدیر، باب الزهرا (س)، باب الحسین(ع)، باب الرضا(ع) و باب المهدی (عج) به گلزار وارد شده، دست بر سینه می‌گذارند و به سردار دلها ادای احترام می‌کنند.

در آخرین ساعات مانده به لحظه شهادت سردار دلها شهید سپهبد قاسم سلیمانی گلزار شهدای کرمان میزبان خیل عشاق و دلدادگانی بود که از سراسر کشور و حتی دیگر کشورها خود را به این مکان مقدس رسانده‌اند؛ حالا چهار سال از شهادت ابرمردی می‌گذرد که جهانی را مبهوت عظمت خود کرده بود؛ سیدالشهدای جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی. مردی که خونش هم حریف می‌طلبد. سرداری که با گذشت چهار سال از شهادتش هنوز هم مرد میدان است.

شب گذشته در ساعت ۱:۲۰ و لحظه شهادت حاج قاسم بار دیگر گلزار شهدای کرمان مملو از عاشقانی بود که آمده بودند به دشمنان بگویند همچنان در میدان هستند و هرگز اجازه نخواهند داد دشمن گزندی به این آب و خاک وارد کند و با شعارهای زیر برای دشمنان دشمنان خط و نشان کشیدند:

‌🔸ای خنجر انصارالله ای ارتش سید نصرالله / ای نجباء ای حشد الشعبی ای کتائب حزب الله

&#۱۲۸۳۱۳;ای فاطمیون ای زینبیون شیران اباعبدالله / ای نیروی قدس ای معنی سوره زلزال روح الله

&#۱۲۸۳۱۲;وقت نبرد با صهیون است ای لشکر حق بسم الله / وقت نبرد با صهیون است ای لشکر حق بسم الله

«شهید القدس»| رجزخوانی مردم در شب شهادت حاج قاسم/ ‌”وقت نبرد با صهیون است ای لشکر حق بسم الله”

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا