اخبار کرمان

فرمانده قرارگاه جنوب‌شرق ارتش: ذره‌ای از آرمان‌های شهدا کوتاه نخواهیم آمد

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش با بیان اینکه تمام تلاش خود را می‌گذاریم که راه شهدا به نتیجه نهایی برسد، گفت: دنیا بداند که راه شهیدان ما ادامه دارد و ما در این راه ذره‌ای از آرمان‌های شهدا کوتاه نخواهیم آمد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، سرتیپ دوم ستاد امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش صبح امروز در آیین تشییع مادر شهید سرلشکر خلبان ناصر احمدی پورفرسنگی با گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اظهار داشت: آنچه که امروز داریم مرهون خون شهدا و صبر و پایداری خانواده‌های آنهاست.

وی با بیان اینکه در چنین روزهایی در کشور رژیم طاغوتی پهلوی سرنگون شد و مردم با امام خمینی (ره) و آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی بیعت کردند، گفت: امام راحل در نخستین سخنرانی خود در بهمن سال 57 سه عامل اصلی را در پیروزی انقلاب اسلامی نقش آفرین دانستند و اراده خداوند، خواست مردم برای تغییر شرایط و پیوستن ارتش به بدنه انقلاب و مردم را سه عامل پیروزی انقلاب عنوان کردند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش بیان کرد: از خدا می‌خواهیم ما را ادامه دهنده راه شهدا و پیرو ولایت فقیه قرار دهد که به‌عنوان سرباز نظام در کنار فرماندهی کل قوا باشیم و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به صاحب انقلاب حضرت ولی‌عصر (عج) امام زمانمان تقدیم کنیم.

وی با تسلیت درگذشت مادر شهید سرلشکر خلبان ناصر احمدی پورفرسنگی، گفت: مادران شهدای ما فرزندانی تربیت کردند که امروز کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی به آنها افتخار می‌کند.

امیر غلامعلیان با اشاره به اینکه خانواده شهدا گنجینه گرانقدری هستند که وظیفه ما خدمتگزاری به آنها است، ادامه داد: هزار و ۷۵ شهید ارتش در استان کرمان تقدیم آرمان‌های مقدس اسلامی شده است و این افتخار ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه ما خودمان را مدیون شهدا و خانواده شهدا می‌دانیم و تمام تلاش خود را می‌گذاریم که راه شهدا به نتیجه نهایی برسد، افزود: دنیا بداند که راه شهیدان ما ادامه دارد و ما در این راه ذره‌ای از آرمان‌های شهدا کوتاه نخواهیم آمد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش با اشاره به اینکه امروز خون شهدا ثمره داده است و نتایج پر برکت آن را در سراسر دنیا می‌بینیم، گفت: شهیدان انقلاب به پیروی از مکتب عاشورا و امام حسین (ع) پا به میدان گذاشتند و امروز ما نیز این راه را ادامه خواهیم داد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا