ورزشیفوتبال

فروپاشی مس رفسنجان در بازار زمستانی!

فروپاشی مس رفسنجان در بازار زمستانی!

تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۲

 

ستاره‌های ناکام مس رفسنجان که شرایط را در این تیم مناسب نمی‌بینند، یکی یکی در مسیر جدایی قرار دارند.

به گزارش کرمان ساکر، مشکلات مالی مس رفسنجان که با بدترین نتایج ممکن رقم خورد، از هفته‌های پایانی نیم فصل، پیش‌بینی‌هایی را پیرامون وضعیت آینده‌ی این تیم به وجود آورده بود. وقتی بازیکنان مس به مشکلات مالی و بحران‌هایی که پایانی ندارد، نگاه می‌کنند، به این نتیجه رسیده‌اند که فرار را بر قرار ترجیح بدهند و تصمیم دیگری در رابطه با آینده‌ی فوتبالی خود بگیرند.

مسی‌ها که تاکنون 35 درصد دریافتی داشته‌اند، با توجه به قانون می‌توانند به صورت یکطرفه قرارداد خود را در نیم فصل فسخ کنند و حالا ستاره‌های این تیم با استناد به حق فسخی که در اختیار دارند، به دنبال تیم جدید هستند و پیشنهادات جذابی را نیز پیش روی خود می‌بینند.

محسن آذرباد هافبک خوش نقش و کاپیتان مس در این فصل، مهمترین مهره‌‌ای است که قصد ندارد در مس به فوتبالش ادامه بدهد. شنیده می‌شود رابطه‌ او با ساکت الهامی در وضعیت خوبی قرار ندارد و علاوه بر شرایط نابسامان مس برای بازیکنی که در ابتدای فصل پیشنهادات بسیار خوبی را رد کرد، اختلاف او با سرمربی مس نیز باعث می‌شود تیم‌های خواهان آذرباد برای جذب او وارد عمل شوند. تراکتور، فولاد و گل گهر به دنبال جذب کاپیتان مس هستند.

محمد خدابنده لو دیگر هافبک مس نیز بعد از جدایی از گل گهر به قصد رفسنجان، تیم‌هایی را خواهان خود دارد. مهمترین پیشنهاد از پرسپولیس به این هافبک رسیده و خدابنده لو که در لیست یحیی گل محمدی قرار داشت، با وجود جدایی سرمربی پرسپولیس اما همچنان این تیم را خواهان خود می‌بیند و احتمال پیوستنش به جمع سرخپوشان بالاست.

لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی مس که با گذشت ۷ بازی از شروع لیگ به این تیم بازگشت، اکنون علاوه بر تمایلش برای جدایی به مقصد خوزستان، پنجره نقل و انتقالاتی مس را بسته و به دلیل عدم پرداخت مطالبات او در فصل گذشته و شکایتش به فیفا، مسی‌ها از سوی فیفا برای فعالیت در 3 پنجره نقل و انتقالاتی محروم هستند.

بحران مالی، سه پنجره‌ی بسته و آینده‌ای که کسی به آن خوشبین نیست، بازیکنان مس را در نقل و انتقالات زمستانی در مسیر جدایی قرار داده و در صورتی که باشگاه مس نتواند این موضوع را کنترل کند و سد راه جدایی بازیکنان قرار نگیرد، انتظار می‌رود مس در نیم فصل دوم با شرایط دشواری روبرو شود.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا