اخبار کرمان

فریاد استکبارستیزی آزادی‌خواهان جهان اسرائیل را نابود می‌کند

منتخب استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه عمق جنایات اسرائیل باعث شده که حتی مستکبرین نیز نتوانند صراحتاً از این رژیم غاصب حمایت کنند، گفت: فریاد استکبارستیزی آزادی‌خواهان جهان اسرائیل را نابود می‌کند.

آیت‌الله احمد شیخ بهائی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با گرمیداشت روز جهانی قدس، اظهار داشت: رسول خدا (ص) فرمودند کسی که صدای مظلومی را بشنود که از او درخواست کمک دارد و به یاری او نشتابد مسلمان نیست و بزرگ‌ترین ظلمی که در این زمان اتفاق می‌افتد، ظلم به ملت مظلوم فلسطین است.

وی با بیان اینکه زمانی که ما صدای ناله مظلومان غزه و فلسطین را می‌شنویم باید به یاری آنها بشتابیم و چون امکان دسترسی به آنها نیست باید حداقل مظلومیت آنها را فریاد بزنیم، گفت: این فریادها را چه بهتر است که در یک تجمع بزرگ جهانی سر داده و آن را متجلی و جهانی کنیم.

منتخب مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه نامگذاری جمعه آخر ماه رمضان به عنوان روز قدس ابتکار امام خمینی (ره) بود و همه مسلمانان جهان از آن استقبال کردند و از آن سال تا کنون همیشه این روز گرامی‌داشته شده است، افزود: روز قدس امسال به دلیل عمق جنایات دشمن صهیونیستی در غزه و فلسطین، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه بعد از گذشت ۶ ماه از عملیات طوفان الأقصی، شاهد نابودی زیرساخت‌های غزه، محاصره میلیون‌ها نفر در گرسنگی و سرما و ارتکاب فجیع‌ترین جنایات علیه ملت بی‌دفاع غزه هستیم، ادامه داد: تمام خانه‌ها، مساجد، مدارس، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز عمومی و زیرساخت‌ها زیر بمباران شدید رژیم صهیونیستی نابود شده است.

شیخ بهائی با اشاره به اینکه مردم مظلوم غزه از زن و مرد و حتی کودکان زیر بمباران شدید رژیم صهیونیستی قرار دارند؛ برخی کشته، برخی مجروح و برخی آواره شدند و میلیون‌ها نفر گرسنه و تشنه، بدون هیچ امکاناتی در یک محاصره عمومی در یک زندان بزرگ به اسم غزه قرار دارند، تصریح کرد: مردم فلسطین در سرزمین خود به بی‌رحمانه‌ترین شکل ممکن مورد ضرب‌وشتم و آسیب قرار دارند.

وی با بیان اینکه عمق این جنایات و این مظلومیت جای عذری برای هیچ کس باقی نمی‌گذارد و حتی عرف بین‌الملل و مستکبرین نیز نمی‌توانند صراحتاً از این رژیم غاصب حمایت کنند، گفت: وقتی فریادهای استکبارستیزی آزادی‌خواهان جهان با هم جمع شوند تبدیل به سیلی می‌شود که اسرائیل و حامیان آن را ریشه کن خواهد کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا