اخبار کرمان

قاچاق سوخت یک جایگاه سوخت دیگر کرمان را به آتش کشید

سخنگوی آتش‌نشانی کرمان از وقوع یک مورد آتش‌سوزی در یکی از جایگاه‌های عرضه بنزین کرمان خبر داد و گفت: در این حادثه یک خودرو در حال سوختگیری جهت قاچاق بود.

محمد رسول جهانشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، از وقوع یک مورد آتش‌سوزی در یکی از جایگاه‌های عرضه بنزین کرمان خبر داد و اظهار داشت: ساعت 10:05 دقیقه صبح امروز وقوع یک مورد آتش‌سوزی در جایگاه سوخت واقع در میدان خواجوی شهر کرمان به سامانه 125 آتش‌نشانی اعلام شد.

وی با بیان اینکه سریعاً چهار دستگاه خودروی اطفای حریق و امداد و نجات از چهار ایستگاه سازمان آتش‌نشانی کرمان به محل حادثه اعزام شد، گفت: اولین خودرو آتش‌نشانی کمتر از 4 دقیقه به محل حادثه رسید.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی کرمان با اشاره به جزئیات این حادثه آتش‌سوزی در جایگاه سوخت، بیان کرد: در این حادثه یک خودرو در حال سوختگیری به صورت قاچاق در داخل یک محفظه با عنوان مشک بوده است که دچار حریق می‌شود.

وی با بیان اینکه این محفظه جهت قاچاق سوخت در این خودرو تعبیه شده بود، افزود: خودرو در حال سوختگیری در این محفظه دچار آتش‌سوزی می‌شود و عوامل جایگاه سریعاً با سازمان آتش‌نشانی تماس می‌گیرند.

جهانشاهی با اشاره به اینکه با حضور به موقع همکاران بنده و اطفای حریق، از سرایت آتش به دیگر قسمت‌های جایگاه از یک حادثه بزرگ پیشگیری می‌شود، گفت: این خودرو در حال سوختگیری بوده و در کنار یکی از پمپ‌های عرضه سوخت قرار داشته که این پمپ بنزین هم سوخته است.

وی با اشاره به اینکه پس از سوختن این پمپ آتش در حال سرایت به دیگر پمپ‌ها و نقاط جایگاه بود که با درایت آتش‌نشانان این آتش‌سوزی اطفا می‌شود، تصریح کرد: این جایگاه در یکی از مکان‌های شلوغ و پر تردد شهر کرمان قرار دارد که خوشبختانه با حضور به موقع آتش‌نشانان این حادثه مهار شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی کرمان با بیان اینکه این حادثه خسارت جانی نداشته است، گفت: درخواست دارم همشهریان اگر موردی از قاچاق سوخت به صورت دپو، حمل و یا نگهداری را مشاهده کردند بلافاصله موارد را به پلیس اطلاع دهند و مماشاتی در این زمینه نداشته باشند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا