اخبار کرمان

لجستیک هلال احمر استان کرمان به‌روزرسانی شد

مدیرعامل هلال احمر استان کرمان گفت: با هدف پوشش تمامی حوادث لجستیک هلال احمر استان کرمان به‌روزرسانی شده و ظرفیت انبارها ارتقا داده شده است.

رضا فلاح در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با بیان اینکه 18 اردیبهشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر نام‌گذاری شده و 18 تا 24 امسال هفته هلال احمر است، اظهار  داشت: این هفته با شعار «با مشارکت شما؛ سربلندیم» برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ما با مشارکت مردم که همواره پایه و اساس جمعیت هلال احمر بودند، سربلند هستیم و افتخار داریم که ما نیز همواره با مردم، در کنار مردم و همراه مردم بودیم، گفت: در سال گذشته توانستیم با توان مردمی و خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر بیش از هزار و ۵۰۰ حادثه را در سطح استان کرمان، ملی و بین‌المللی را پوشش دهیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با گرامیداشت دو شهید هلال‌احمر استان کرمان که در انفجار تروریستی گلزار شهدا در سالگرد شهادت حاج قاسم در حال خدمت به مردم و زائران شهید سلیمانی به شهادت رسیدند، گفت: افتخار می‌کنیم که امروز شهدا و ایثارگرانی داریم که طلایه داران فرهنگ خدمت بی‌منت به مردم هستند.

وی با اشاره به اینکه در سالیان گذشته با کمک امدادگرانی که نماد ایثار و فداکاری هستند در کنار مردم بودیم و خیلی از حوادث استانی، ملی و بین‌المللی را پوشش دادیم، ادامه داد: حضور در حج تمتع و حضور پرشور امدادگران و پزشکان داوطلب این جمعیت در ایام اربعین حسینی و خدمت‌رسانی به زائران امام حسین علیه‌السلام از جمله این اقدامات است.

فلاح با بیان اینکه جمعیت هلال احمر استان کرمان جایگاه بسیار والایی هم در کشور و هم در سطح بین الملل دارد، افزود: سال گذشته در حادثه‌ای که در سوریه و ترکیه رخ داده بود، نیروهای جمعیت هلال احمر استان کرمان نیز در این کشورها حضور پیدا کرده و توانستند خدماتی را ارائه کنند.

وی با اشاره به اینکه امروز خوش‌حال هستیم که در هلال احمر جوانانی داریم که پیشگامان پیشرفت هستند، بیان کرد: بنیان و اساس هلال احمر امدادگران و جوانانی است که به صورت داوطلبانه در کنار مردم هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با بیان اینکه ظرفیت انبارهای جمعیت هلال احمر در تمام استان ارتقا داده شده است، گفت: لجستیک هلال احمر استان کرمان به‌روزرسانی شده است تا بتوانیم با استفاده از این لجستیک و توان جوان هلال احمر تمامی حوادث استان را پوشش دهیم.

وی با اشاره به اینکه با هدف پیشگیری از حوادث آموزش‌های همگانی این جمعیت گسترش پیدا کرده و ارتقا یافته است، ادامه داد: برای ارائه خدمات بهتر به مردم نیز درمانگاه‌های ما توسعه و ارتقا پیدا کرده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا