اخبار کرمان

محرومیت‌زدایی گروه جهادی سفیران رهبر در کرمان

گروه جهادی سفیران رهبر با هدف محرومیت‌زدایی و انجام فعالیت‌های فرهنگی ، اعتقادی و حل مشکلات روستاییان در مناطق محروم جنوب استان کرمان حضور دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، گروه جهادی «سفیران رهبر» متشکل از دانشجویان بسیجی دانشگاه شهید باهنر کرمان و جمعی از طلاب حوزه علمیه استان کرمان از ششم فروردین‌ماه امسال با حضور در روستاهای چاه بلوچ و شمس گز از توابع شهرستان رودبار جنوب در حال خدمت‌رسانی به مردم محروم این مناطق هستند.

این گروه با بیش از ۵۰ نفر نیروی جهادی خانم و آقا در کارگروه‌های عمرانی، مطالبه‌گری، فرهنگی خارج و فرهنگی داخل، آموزشی، پشتیبانی، شناسایی و رسانه به مدت 10روز در این مناطق در حال فعالیت هستند.

گروه جهادی سفیران رهبر با هدف محرومیت‌زدایی، انجام فعالیت‌های فرهنگی، فکری، اعتقادی و مادی و همچنین حل مشکلات روستاییان و فعال کردن روستاییان برای رفع مشکلات خودشان در این مناطق حضور دارند.

به گزارش تسنیم مطالبه از مسئولین و پیگیری مطالبات گذشته از مسئولین از دیگر اهداف حضور گروه جهادی سفیران رهبر در مناطق محروم جنوب استان کرمان است.

طی این مدت، برگزاری مراسم مذهبی همچون جشن ولادت امام حسن مجتبی(ع)، برگزاری شب قدر و نماز جماعت و برگزاری برنامه‌های شاد و متنوع فرهنگی ورزشی مانند مسابقات ورزشی برای نشاط جوانان و نوجوانان روستا و همچنین تکمیل پروژه‌های عمرانی همچون ساخت مسجد و ساخت سرویس بهداشتی در دستور کار این گروه جهادی است.

لازم به ذکر است اردوی جهادی دانشجویان بسیجی دانشگاه شهید باهنر کرمان و جمعی از طلاب حوزه علمیه استان کرمان از ششم فروردین‌ماه امسال در مناطق محروم شهرستان رودبار جنوب فعالیت خود را آغاز کرده و تا تاریخ 16فروردین ماه در این منطقه حضور دارند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا