اخبار کرمان

مخبر: دشمنان منتظر برخورد سخت و سنگین سربازان حاج قاسم باشند/ بسیج کشور برای امدادرسانی به مجروحان

معاون اول رئیس‌ جمهور با بیان اینکه دشمنان به جای اینکه به میدان بیایند و مبارزه کنند جان زنان و کودکان بیگناه را می‌گیرند، گفت: برخورد سخت و سنگینی توسط سربازان شهید سلیمانی با آنها خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری کرمان، محمد مخبر ‌معاون اول رئیس‌جمهور در حاشیه عیادت از مجروحان حادثه تروریستی روز گذشته کرمان در بیمارستان شهید باهنر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از لحظه اول آقای رئیس جمهور تمام کشور را برای امدادرسانی به مجروحان این حادثه بسیج کرده است، اظهار داشت: اگر چه کادر پزشکی، درمانی و پرستاری این بیمارستان تا کنون خوب عمل کردند و تجهیزات این بیمارستان هم مناسب است.

وی با بیان اینکه در بازدیدی که از بیمارستان و عیادتی که از بیماران انجام شد، ندیدم که کسی شکایتی از رسیدگی به مجروحان داشته باشد، گفت: براساس گزارشی که ارائه شد نیروهای امدادی و کادر درمان در انتقال و رساندن مجروحان به بیمارستان بسیار خوب عمل کردند و این یکی از عواملی بود که باعث شد تعداد شهدای ما در این حادثه کم باشد.

‌معاون اول رئیس‌ جمهور با اشاره به اینکه این اقدام تروریستی دشمنان یک حرکت مزبوحانه از سر استیصال بوده و به دلیل ضربات سنگینی بود که در این مدت خورده است، گفت: هیمنه دشمن شکسته شده و به جبران آن از مردم تقاص می‌گیرند.

وی با بیان اینکه این حرکات را در غزه هم شاهد هستیم، ادامه داد: دشمنان به جای اینکه به میدان بیایند و مبارزه کنند جان زنان و کودکان بیگناه را می‌گیرند در کرمان هم به جان مردم می‌افتادند و نشان دادند که اصل دشمنی آنها با مردم است.

مخبر با اشاره به اینکه از ابتدای انقلاب اصل دشمنی استکبار با مردم بوده است، برای اینکه سنگین‌ترین ضربه‌ها را از مردم جمهوری اسلامی ایران خوردند و البته این دشمنی‌ها ادامه دارد، افزود: به حول و قوه الهی برخورد سخت و سنگینی توسط سربازان شهید سلیمانی با آنها خواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا