اخبار کرمان

مدیران استان کرمان در ایام نوروز تعطیلی ندارند

معاون استاندار کرمان گفت: تعطیلات عید نوروز مربوط به مردم است و مدیران در ایام نوروز تعطیلی ندارند و همه باید در عرصه خدمت‌رسانی به مردم تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، رحمان جلالی صبح امروز در آیین آغاز رزمایش طرح ترافیکی نوروز پلیس که با حضور سردار ناصر فرشید فرمانده انتظامی استان و مدیران اورژانس، هلال احمر و راهداری استان کرمان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهدای مظلوم حادثه تروریستی 13 دی‌ماه کرمان، اظهار داشت: خداوند در آیه 120 سوره توبه می‌فرماید اگر عملی از انسان سر بزند که موجب خشم دشمنان شود عمل صالح است.

وی با بیان اینکه مردم با حضور خود در پای صندوق‌های رأی به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی مجاهدت کردند و موجب خشم و هراس دشمنان شدند، گفت: در انتخابات امسال 96 صندوق سیار در استان داشتیم که با توجه به برودت و سردی هوا و مشکلاتی که در راه‌های استان وجود داشت به همت راهداری و پلیس، مردم ما توانستند در انتخابات شرکت کنند که جای تقدیر دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به اینکه دغدغه مقام معظم رهبری همیشه امنیت و آرامش مردم بوده است، بیان کرد: خوشبختانه هیچ حاشیه امنیتی در امر برگزاری انتخابات در استان کرمان نداشتیم و حدود ۵۰ درصد از جمعیت واجد شرایط استان در انتخابات مشارکت داشتند که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه تعطیلات عید نوروز مربوط به مردم است و مدیران در ایام نوروز تعطیلی ندارند و همه در عرصه خدمت رسانی به مردم باید تلاش کنند، ادامه داد: یکی از مشکلات ما در استان در حوزه سرقت است که در ایام نوروز باید تدابیر بهتری برای مقابله با آن اندیشیده شود تا دغدغه و نگرانی مردم و مسافران نوروزی برطرف شود.

جلالی با اشاره به اینکه گشت‌های محسوس در مناطق گردشگری باید تقویت شود، گفت: پلیس در تمام ماموریت‌ها حضور دارد و از همه پرسنل جان بر کف پلیس تشکر می‌کنم که در راستای امنیت و آرامش مردم تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به آمار تلفات جاده‌ای در محورهای استان، بیان کرد: مجتمع‌های خدماتی بین راهی در استان کرمان می‌تواند در کاهش تصادفات موثر باشند و این مجتمع‌ها حتماً باید برای مسافران برنامه داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با بیان اینکه اورژانس کرمان در حادثه تروریستی ۱۳ دی‌ماه خوش درخشید و با اقدام به موقع در کمتر از یک‌ساعت تمام مصدومان را به بیمارستان‌ها منتقل کردند، افزود: اورژانس حتماً در ایام نوروز نیز پای کار است و تمام تلاش خود را برای سلامت مردم می‌گذارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا