ورزشیفوتبال

مدیرعامل باشگاه مس کرمان توافق با فکری را تکذیب کرد

مدیرعامل باشگاه مس کرمان توافق با فکری را تکذیب کرد

۵ خرداد ۱۴۰۲، ۸:۴۴

مدیرعامل باشگاه مس کرمان گفت: در حال رایزنی و مذاکره با سه گزینه برای هدایت تیم فوتبال بزرگسالان هستیم و تا این لحظه هیچ توافقی با هیچ کدام از گزینه ها صورت نگرفته است.

علی قرایی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از هفته پایانی لیگ برتر فوتبال کشور و قطعی شدن سقوط تیم فوتبال مس کرمان به لیگ دسته یک و به دنبال استعفای فرزاد حسین‌خانی سرمربی، مدیریت این باشگاه به سرعت فرایند انتخاب کادر فنی خود را در دستور کار قرار داد.

وی با اشاره به اینکه فرایند انتخاب سرمربی تیم مس کرمان با استقلال کامل باشگاه در حال انجام است اظهار داشت: انتخاب سرمربی را با رایزنی با پنج گزینه احتمالی هدایت مس کرمان آغاز شد.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان عنوان کرد: انتخاب رضا عنایتی به عنوان سرمربی تیم ملی امید باعث شد که این گزینه خیلی زود از دستور کار باشگاه خارج شود.

وی ادامه داد: همچنین باشگاه مس کرمان با سعید دقیقی به توافق نرسیده و اکنون مراحل انتخاب سرمربی این تیم از سه گزینه احتمالی باقی مانده در حال پیگیری و انجام است اما تاکنون با هیچ کدام از گزینه ها به توافق نهایی نرسیده‌ایم‌.

به گزارش ایرنا برخی رسانه ها از دیشب توافق باشگاه مس کرمان با محمود فکری بازیکن و مربی سابق استقلال را اعلام کردند که باشگاه مس این اخبار را تاکنون تکذیب می‌کند و خواستار پیگیری اخبار از مراجع رسمی باشگاه است.

سه گزینه باقی مانده مس کرمان برای سرمربی گری این تیم محمود فکری، مجتبی حسینی و رسول خطیبی هستند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا