ورزشیفوتبال

مدیریت باشگاه مس کرمان با استقلال کامل مراحل انتخاب سرمربی جدید را پشت سر می گذارد

مدیریت باشگاه مس کرمان با استقلال کامل مراحل انتخاب سرمربی جدید را پشت سر می گذارد

سه‌شنبه 2 خرداد ماه 1402

مدیریت باشگاه مس کرمان با استقلال کامل در جهت انتخاب سرمربی فصل آینده مس کرمان، روند گزینش سرمربی فصل آینده این تیم را سپری می نماید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ مطابق جو عمومی قابل انتظار پیرامون تیم مس کرمان در این روزها، شایعات و حواشی گوناگونی از انتخاب سرمربی فصل آینده مس کرمان منتشر می شود که هیچ یک از آن ها مورد تائید باشگاه مس کرمان نمی باشد و هواداران عزیز اخبار رسمی در این باره را از مراجع اطلاع رسانی باشگاه مس کرمان دنبال کنند.

به طور قطع طی روزهای اخیر هیچ نهاد و یا شخصی، گزینه ای را برای هدایت فصل آینده تیم مس کرمان به مدیریت این باشگاه پیشنهاد نداده است و مدیریت باشگاه مس کرمان گزینه های مد نظر خود را بر اساس رزومه و سابقه فنی مورد ارزیابی قرار داده است تا در نهایت گزینه نهایی خود را که دارای سابقه ای قوی که صعود با تیم های مختلف نیز در این رزومه به چشم می خورد، پس از حصول توافقات نهایی معرفی نماید و سرمربی جدید تیم کار خود را آغاز نمایند.

با اتمام بازی های لیگ یک این فصل فوتبال کشور به طور قطع روند انتخاب سرمربی فصل آتی مس کرمان نیز وارد مراحل نهایی خود خواهد شد و طی روزهای پیش رو با توافق کامل با یکی از گزینه های مد نظر، به عنوان سرمربی جدید مس کرمان رسما معرفی خواهد شد.

باردیگر جای تاکید دارد که هواداران شریف مس کرمان به هیچ عنوان تحت تاثیر شایعات و حواشی طرح شده در روزهای اخیر نباشند و این اطمینان را داشته باشند که مدیریت باشگاه مس کرمان بر اساس ارزیابی های فنی خود بهترین انتخاب را در راستای اهداف فصل آینده انجام خواهد داد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا