ورزشیفوتبال

مس رفسنجان ادامه کار با الهامی را نمی‌خواهد!

مس رفسنجان ادامه کار با الهامی را نمی‌خواهد!

 ۲۵ دی ۱۴۰۲

باشگاه مس رفسنجان به دنبال فسخ قرارداد با ساکت الهامی است. در حالی که مشکلاتی برای جدایی توافقی وجود دارد.

به گزارش کرمان ساکر، مس رفسنجان در تعطیلات نیم فصل لیگ برتر جزء معدود باشگاه‌هایی است که هنوز تمریناتش را شروع نکرده و درباره نقل و انتقالات این باشگاه نیز خبری در دست نیست. مسی‌ها که اخیرا با حکم فیفا مبنی بر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی نیز مواجه شده‌اند، حالا شایعات زیادی را اطراف خود می‌بینند و از طرفی سکوت مسئولان نیز به شایعات دامن زده است.

از اطراف مس رفسنجان شنیده می‌شود که مدیران باشگاه به دنبال قطع همکاری با ساکت الهامی سرمربی خود هستند و ظاهرا در این خصوص جلساتی با این سرمربی داشته‌اند که البته توافقی حاصل نشده است.

با اینکه بعد از نمایش خوب مس رفسنجان مقابل پرسپولیس در هفته پایانی نیم فصل اول به نظر می‌رسید الهامی به کار خود در جمع نارنجی‌پوشان ادامه بدهد، اما اینطور که از شواهد پیداست، مدیران باشگاه چندان تمایلی به همکاری با او ندارند.

از سوی دیگر در فضای مجازی گزینه‌هایی نیز برای جانشینی ساکت الهامی مطرح شده و نام مربیانی شنیده می‌شود که در میانه‌های راه لیگ برتر از تیم‌های خود برکنار شدند و یا حتی برخی مربیان که مدت زیادی است خانه‌نشین شده‌اند.

با همه این مسائل اما مدیران مس رفسنجان هنوز به جمع‌بندی نهایی در خصوص وضعیت نیمکت خود نرسیده‌اند. مسی‌ها در صورت قطع همکاری با الهامی باید مبلغ قرارداد این سرمربی را به‌طور کامل پرداخت کنند و این مسئله با شرایط مالی نامناسب باشگاه هم‌خوانی ندارد. بدهی‌هایی که از سال‌های گذشته به مس رفسنجان تحمیل شده، شرایط مالی این باشگاه را سخت کرده و در فصل جاری نیز بارها شاهد اعتراض‌های بازیکنان این تیم بودیم.

در روزهای گذشته برخی ستاره‌های سرشناس مس رفسنجان که پیشنهادهایی از تیم‌های دیگر دریافت کرده‌اند نیز خواهان جدایی از این تیم شده‌اند، اما فعلا درباره آنها نیز تصمیمی اتخاذ نشده است.

با همه این تفاسیر به نظر می‌رسد مدیران مس رفسنجان باید هرچه‌ سریع‌تر تکلیف تیم خود را برای ادامه لیگ برتر روشن کنند. قبل از هرچیز آنها باید وضعیت ساکت الهامی و نیمکت خود را روشن کنند و در ادامه با نظر سرمربی به کادر بازیکنان سر و سامان بدهند و تمرینات را برای حضور در نیم فصل دوم استارت بزنند.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا