ورزشیفوتبال

مس نوین از سوی باشگاه مس فراموش شد

مس نوین از سوی باشگاه مس فراموش شد

تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

صالحی‌منش: صعود ماهشهر مهمتر از گلزنی است

مهاجم گلزن و کرمانی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر می‌گوید با فراموش اتفاقات فصل گذشته در مس نوین، به دنبال موفقیت در ترکیب ماهشهری‌هاست.

به گزارش کرمان ساکر، امیرحسین صالحی منش فصل گذشته همراه با مس نوین در لیگ دو شرایط بسیار بدی را تجربه کرد و در نهایت یکی از بازیکنان تیمی نام گرفت که به لیگ پایین‌تر سقوط کرده است اما در فصل جدید، وضعیت این مهاجم بلندقامت و فیزیکی کاملا دگرگون شده و صالحی منش در خط حمله‌ی تیمی حضور دارد که مدعی اصلی صعود به لیگ یک است.

صالحی منش که در ابتدا قرار بود در فصل جدید با پیراهن مس نوین در لیگ سه به میدان برود، به گفته‌ی خودش وضعیت مس نوین را مناسب ندید و با دریافت پیشنهاد از شهرداری ماهشهر و کسب رخصت از نوینی‌ها، مسیرش را به سوی ماهشهر تغییر داد.

این مهاجم کرمانی در گفتگو با «کرمان ساکر» درباره پیوستنش به شهرداری ماهشهر اظهار داشت: من به عنوان سهمیه فیفا و در فاصله 4 هفته مانده به پایان نیم فصل به شهرداری ماهشهر ملحق شدم. شرایط طوری بود که به دلیل مصدومیت مهاجمان شهرداری، این تیم نیاز به مهاجم داشت و آقای قنواتی مدیرعامل باشگاه که قبلا بازی من را دیده بود، پیگیر جذب من شد و من به ماهشهر آمدم. تفاوتی که اینجا هست تیم شخصیت صعود دارد و شرایط برای صعود فراهم شده است. انگیزه‌ی صعود در تمام ارکان تیم و باشگاه دیده می‌شود و این به من انگیزه بیشتری می‌دهد.

صالحی منش در فصل گذشته هیچ گلی در مس نوین به ثمر نرساند اما در این مدت کوتاه بعد از پیوستن به شهرداری ماهشهر، توانسته با ۴ گل زده، ۲ پاس گل و کسب یک پنالتی، عملکرد فوق العاده‌ای در این تیم داشته باشد. وی در خصوص شانس خود برای آقای گلی این فصل گفت: آقای گلی و گل زدن بستگی به تیم هم دارد. همیشه موفقیت تیم را خواسته‌ام. پست تخصصی من مهاجم نوک است اما در مس نوین در پست‌های دیگر هم بازی کردم. اگر فقط خودم مهم بودم قبول نمی‌کردم که در پست غیرتخصصی بازی کنم. همیشه دنبال هدف تیم بودم. امیدوارم تیممان صعود کند و بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

وی افزود: دوست داشتم اول فصل در مس نوین بازی کنم و اتفاقات فصل گذشته را جبران کنم. اما از جایی به بعد فهمیدم که باید فصل گذشته را فراموش کنم. از آقای نامجو تشکر می‌کنم که ابتدا به ایشان قول داده بودم اما شرایطی پیش آمد که درخواست جدایی کردم. من اتفاقات فصل گذشته را به کل فراموش کردم همانطور که باشگاه مس نیز مس نوین را فراموش کرده است! فصل گذشته کم و کاستی نداشتم و تمام توانم را گذاشتم و اصلا هم ناراحت نیستم. کل تیم بد بود و آن اتفاق تلخ رقم خورد. اتفاقات فصل گذشته از من آدم دیگری ساخت.

صالحی منش در خصوص مطالباتی که از مس دارد، بیان داشت: باشگاه مس را دوست دارم. از ۹ سالگی برای مس بازی کردم و عاشق این تیم هستم. اسمش هم هرجا باشد افتخار می‌کنم که بازیکن مس کرمان و مس نوین بودم. همیشه باقی مانده‌ی قراردادمان را که حدودا 30 درصد می‌شد، نمی دادند. مطالباتی از مس دارم اما حاضر نشدم به خاطر شرایط باشگاه مس شکایت کنم. با این حال تمام تمرکزم روی صعود شهرداری ماهشهر است.

شهرداری ماهشهر اکنون با گذشته ۱۷ هفته، با ۳۲ امتیاز در رده دوم قرار دارد. صالحی منش در خصوص شانس شهرداری ماهشهر برای صعود به لیگ یک گفت: تیم ما، بهمن تهران، سپیدرود رشت و نیروی زمینی تهران برای صعود تلاش می‌کنیم و انصافا هر 4 تیم فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذارند. بازی به بازی پیش می‌رویم. مشخص نیست کدام تیم صعود می‌کند اما همانطور که گفتم، هدف اصلی ما صعود است و شرایط برای صعودمان فراهم شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا