اخبار کرمان

مشارکت بالا در انتخابات یکی از عوامل تضمین استقلال کشور است

مشارکت بالا در انتخابات یکی از عوامل تضمین استقلال کشور است

تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۲

امام جمعه کرمان گفت : برای نشان دادن شان و جایگاه کشورمان در دنیا در انتخابات مشارکت پرشور داشته باشیم.

مشارکت بالا در انتخابات یکی از عوامل تضمین استقلال کشور است

به گزارش خبرگزاری صداو سیمای مرکز کرمان ،امام جمعه کرمان گفت: امروز هم مردم تحت فرامین رهبر معظم انقلاب هستند و یکی از این فرامین مشارکت بالا در انتخابات است.
وی گفت: مشارکت بالا در انتخابات یکی از عوامل تضمین استقلال کشور است، استقلالی که برای تحقق آن جوانان کشور ما جان خود را نثار کردند و بایستی برای نشان دادن شان و جایگاه کشورمان در دنیا در انتخابات مشارکت پرشور داشته باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: ایرانیان با بهره‌گیری از غیرت دینی، غرور ملی و هدایت‌های ولایت فقیه از هیچ دشمنی هراس ندارند.
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی با بیان این مطلب در خطبه‌های امروز نماز جمعه کرمان گفت: امام با هنرمندی تمام توانست ریشه غرور ملی ایرانیان را بارور و ایران و ایرانی را متوجه پیشینه خود کند.
وی افزود: مردم کشور ما به اسلام و قرآن مقید هستند و امام با قیام خود غیرت دینی ایرانیان را احیا کرد.
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با گرامی داشت فرا رسیدن ایام دهه فجر، سالروز تغییر قبله مسلمین از بیت المقدس به کعبه و بزرگداشت سالروز رحلت حضرت زینب سلام الله علیها گفت: این بانوی صبور و بردبار چهره جریان ساز واقعه کربلا است، زیرا توانست در شرایطی که از رسانه‌های امروزی خبری نبود واقعه کربلا را به درستی روایت کند.
امام جمعه کرمان در بخش دیگری از سخنانش گفت: رعایت اخلاق و مراقبت از زبان مصداق تقوا است و این تقوا تنها توشه آدمی در آخرت است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا