اخبار کرمان

معاون استاندار کرمان: میزان مشارکت مردم در انتخابات ۱۱ اسفند باعث امید یا ناامیدی دشمن می‌شود

معاون استاندار کرمان با بیان اینکه دشمن تمام توان خود را گذاشته تا نسل جوان ما را منحرف و در آنها تردید ایجاد کند، گفت: مشارکت سیاسی مردم در انتخابات ۱۱ اسفند اهمیت زیادی دارد و باعث امید یا ناامیدی دشمن می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، رحمان جلالی؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان صبح امروز در آئین نمادین جشن تکلیف سیاسی ۳۹ هزار دانش‌آموز رأی اولی استان کرمان که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان در سالن خواجه نصیرالدین طوسی دانشگاه فرهنگیان کرمان برگزار شد، با تبریک ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان، گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست.

جلالی افزود: در میان همه این دستاوردهای انقلاب، دو دستاورد بسیار مهم بوده است که اولی حضور مردم در صحنه‌های مختلف است، زیرا همه اذعان دارند که پیش از انقلاب مردم اصلا به حساب نمی‌آمدند، اما پس از انقلاب مردم در تمام مناسبت‌های ملی و انتخاباتی مشارکت داده می‌شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به اینکه هر دو سال یکبار در کشور انتخابات برگزار می‌شود و ارکان کشور توسط مردم انتخاب می‌شوند، افزود: سال گذشته در روزهای اغتشاشات که برخی سلبریتی‌ها هم با آن همکاری کردند، حضور مردم در صحنه نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد.

جلالی با اشاره به اینکه همه دیدیم که یکی از سلبریتی‌ها گفت که می‌خواهم هشتاد میلیون ایرانی نباشند اما فرزند من باشد، گفت: خروجی انقلاب اسلامی شهید سلیمانی است که فرمود مردم کرمان من شما را از پدر و مادر و برادر و فرزندانم بیشتر دوست دارم.

وی با بیان اینکه دشمن تمام توان خود را گذاشته تا نسل جوان ما را منحرف و در آنها تردید ایجاد کند، افزود: مشارکت سیاسی مردم در انتخابات ۱۱ اسفند اهمیت زیادی دارد و باعث امید یا ناامیدی دشمن می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه امروز دشمن به‌دنبال القای ناامیدی در جامعه است، بیان کرد: دشمن با شبه افکنی این القا را می‌کند که رای ما اثری ندارد و مردم باید بدانند که اگر این رای اثری نداشت، دشمن این همه به‌دنبال ترویج رأی ندادن و عدم حضور مردم نبود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا