اخبار کرمان

معاون اول رئیس‌ جمهور ‌وارد کرمان شد/ مخبر: این جنایت بزرگ باذن الله پاسخ سختی دریافت می‌کند‌

معاون اول رئیس‌جمهور پس از حادثه تروریستی روزگذشته گلزار شهدای کرمان، امروز صبح (دقایقی پیش) به منظور بررسی میدانی حادثه و رسیدگی به وضعیت مجروحان وارد کرمان شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، ‌معاون اول رئیس‌جمهور پس از حادثه تروریستی روزگذشته گلزار شهدای کرمان، امروز صبح (دقایقی پیش) به منظور بررسی میدانی حادثه و رسیدگی به وضعیت مجروحان وارد کرمان شد.

محمد مخبر در فرودگاه شهید باهنر کرمان و در جمع خبرنگاران، ضمن تسلیت مجدد این حادثه جانگداز و آرزوی صبر برای بازماندگان و شفای عاجل برای مجروحان، بر پیگیری جدی این حادثه و شناخت عوامل داخلی و خارجی آن تاکید کرد و افزود: این جنایت بزرگ باذن الله پاسخ سختی دریافت می کند.

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه حادثه دیروز غم از دست دادن شهید سلیمانی را برای ملت ایران تازه ساخت، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی توان مقابله مستقیم را ندارد و این حادثه در ادامه استیصال و شکست رژیم جعلی صهیونیستی پس از عملیات طوفان الاقصی است. انجام یک عمل تروریستی کور و بدون هدف و به خاک و خون کشیدن مردم و شهروندان عادی نشان می دهد این رژیم به پایان خود نزدیک تر شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا