اخبار کرماناخبار انتخابات مجلس کرمان

معین انتخاباتی برای شهرستان‌های استان کرمان انتخاب شد/مدیران حق خروج از استان را ندارند

معاون استاندار کرمان با بیان اینکه معین انتخاباتی برای شهرستان‌های استان کرمان انتخاب شده است، گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی حق خارج شدن از استان تا بعد از برگزاری انتخابات را ندارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، رحمان جلالی صبح امروز در شوراى ادارى استان کرمان که با حضور محمدمهدی فداکار استاندار در سالن شهید مرتضوى برگزار شد، با تقدیر از همه مدیران استان برای در اختیار گذاشتن امکانات برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات در استان کرمان اظهار داشت: سیاست‌های انتخاباتی استان بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری بر چهار اصل سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه همایش رأی اولی‌ها در کرمان بسیار خوب برگزار شده است، گفت: تمام ادارات شهر کرمان نسبت به انتخابات فضاسازی لازم را انجام بدهند و همگی برای ایجاد شور انتخاباتی کمک کنند و فضای دانشگاهی را هم مدنظر داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با اشاره به اینکه مدیران استان معرفی پروژه‌های عمرانی با پیوست رسانه‌ای را جدی بگیرند که در راستای امیدآفرینی اثرگذار است، افزود: حفاظت از زیرساخت‌های دستگاه‌های اداری نیز جدی گرفته شود.

وی با بیان اینکه ادارات استان توجه داشته باشند که هیچ طرحی بدون هماهنگی شورای تامین استان اجرایی نشود، ادامه داد: امنیت و سلامت انتخابات بسیار اهمیت دارد و دستگاه‌های اجرایی حق دخالت در انتخاب افراد را ندارد.

جلالی با اشاره به اینکه حتی از شائبه هرگونه دخالت در انتخابات باید جلوگیری شود، گفت: هیچ امکان دولتی نباید در اختیار داوطلبان نمایندگی مجلس در انتخابات گذاشته شود.

وی با بیان اینکه ظرفیت تبلیغات از طریق صداوسیما بستر خوبی است و باعث شده که کمتر فضای شهری درگیر چسباندن پوستر و تبلیغات شود و آسیب ببیند، افزود: تمام ملزومات انتخابات تحویل شهرستان‌ها شده و روند انتخابات باید طبق قانون اجرایی شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با اشاره به اینکه مجریان انتخابات مطابق قانون روند انتخابات را انجام بدهند، گفت: برای شهرستان‌ها از بین مدیران استانی معین انتخاب شده تا در ایام انتخابات اگر مشکلی ایجاد شد بلافاصله پیگیری و برطرف شود.

وی با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه در استان اندیشیده شده است، ادامه داد: در صورت بروز هر اتفاقی در ایام انتخابات هیچ کدام از مدیران حق مصاحبه ندارند و در این اتفاقات پروتکل رسانه‌ای وجود دارد که مدیران باید توجه داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با اشاره به اینکه در ستاد انتخابات استان کرمان همه پای کار هستند، بیان کرد: اگر همین الان قرار باشد انتخابات برگزار شود این آمادگی در سراسر استان کرمان وجود دارد.

وی با بیان اینکه تمام دستگاه‌های استان کرمان باید آرایش انتخاباتی بگیرند، گفت: امیدواریم روز 11 اسفند با حضور باشکوه مردم پای صندوق‌های رأی برگ زرینی در تاریخ کرمان و انقلاب رقم بزنیم.

علی بیگ‌زاده، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان نیز در این جلسه با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی حق خارج شدن از استان تا بعد از برگزاری انتخابات را ندارند، اظهار داشت: تمام مدیران در آماده‌باش هستند و باید امکانات لازم را برای برگزاری انتخابات باشکوه در استان را در اختیار بگذاریم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا