ورزشیفوتبال

مهاجم سابق مس کرمان ضربه مغزی شد

وضعیت ناگوار بابا محمدی در شمال

مهاجم سابق مس کرمان ضربه مغزی شد

 چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲

 

بابا محمدی مهاجم تیم فوتبال شهر راز شیراز و سابق مس کرمان، روز گذشته بر اثر ضربه شدیدی که به سر خود متحمل شد، تحت عمل جراحی قرار گرفت.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از دی اسپورت، در دقایق پایانی مسابقه روز گذشته دو تیم دریای کاسپین بابل و مس شهربابک بابامحمدی مهاجم اصالتا تبریزی تیم شهرراز شیراز بر اثر برخورد سر به سر با سینا خادم پور مدافع دریای کاسپین بابل از ناحیه فک دچار مصدومیت شدید شد که با اقدام و احیای به موقع پزشکان دو تیم و ابراهیم محمودی سرپرست دریای بابل مجاری تنفسی وی باز شد تا خطر بزرگ از بیخ گوش این بازیکن رد شود.

در شرایطی که وضعیت بابامحمدی برای حضور در زمین مسابقه مهیا نبود و سرپرست دریای بابل سعی در متقاعد کردن او برای انصراف از ادامه مسابقه را داشت اما وی با رضایت خودش ترجیح داد تا پایان مسابقه در زمین بماند و تیمش را همراهی کند.

در حالی‌که وضعیت عمومی بابامحمدی در جریان و پس از سوت پایان مسابقه خوب به نظر می‌رسید اما گویا به یکباره حال او در رختکن بدتر شده و بلافاصله جهت مداوای بیشتر به بیمارستان رازی قائمشهر انتقال داده می شود.

بر اساس معاینات اولیه و اعلام سرپرست و رسانه باشگاه دریای کاسپین بابل مهاجم شهرراز شیراز دچار ضربه مغزی شده و با نظر پزشکان و با توجه به اهمیت موضوع به قید فوریت تحت عمل جراحی قرار گرفت، عملی که به گفته پزشک معالج این مهاجم حدود حدود ۴ ساعت به طول انجامیده است.

بابا محمدی در فصل ۱۳۹۹-۱۴۰۰ در خط حمله مس کرمان حضور داشت و بعد از یک فصل بازی با پیراهن مس به ذوب آهن اصفهان رفت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا