اخبار کرمان

نمایش اوج انسجام ملی در انتخابات یازده اسفند

نمایش اوج انسجام ملی در انتخابات یازده اسفند

تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

 

حجه الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان در خطبه‌های نماز جمعه گفت پس از راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش اوج انسجام و اقدار ملی در انتخابات ۱۱ اسفند است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمان،امام جمعه کرمان با اعلام اینکه حضور پررنگ مردم و انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور جوانان خوش درخشیدند گفت: آزمون مهم بعد از راهپیمائی ۲۲ بهمن موضوع انتخابات است که ۱۱ اسفند مردم بار دیگر آزمون دارند و همانطور که در ۲۲ بهمن خوش درخشیدند و دوباره هم این انسجام ملی و حدت داخلی را باید به رخ بکشیم.
وی با اشاره به اینکه بعد جهانی ما دفاع از انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی است افزود:از دست اندرکاران برگزاری انتخابات تشکر می کنم چون فضای انتخابات سلام و رقابتی را برنامه ریزی کردند.
امام جمعه کرمان با بیان اینکه دردو انتخابات مهم و سرنوشت ساز کشور انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری باید شرکت کرد گفت: نامزدها بایدبا بیانیه ها،مناظره ها ،سخنرانی های فضای انتخابات را به سمت رقابتی و سلامت بکار ببرند و اخلاق را رعایت کنند.
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی افزود: هواداران و مبلغان انتخابات، مسئولین ستادها و اعضای ستاد ها برای دنیای دیگران آخرت خود را از بین نبرند و تبلیعی بکار نبرید که دیانت شما از بین ببرد.

امام جمعه کرمان بیان کرد: فعالان عرصه فضای مجازی مراقب باشید خط خلاف اخلاق بر انتخابات حاکم نشود و میدان داری نکند،جلوی توهین ها و افترا ها را باید گرفت تا افراد در فضای سالم توانمندی های خود را بیان کنند.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی گفت: افرادی که نامزدهای خود را انتخاب می کنند دنبال اصلح ها هستند و برای دفاع از اصلح ها باید دنبال فضای سلام باشید.

وی گفت: هم برگزار کنندگان سنگ تمام گذاشتند و هم کاندیداتورها که فضای انتخابات را داغ کردند و انشاالله یازده اسفند یک اتفاق بزرگ رقم بزنیم.

امام جمعه کرمان بیان کرد: یکی از محورهای تقویتی اسلام این است که ما باید با صادقان حرکت کنیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا