اخبار کرمان

نماینده ولی‌فقیه در سپاه: ۱۱ اسفند صحنه عملی دفاع از انقلاب و نظام است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه با بیان اینکه دشمن تمام تلاش خود را گذاشته که انتخابات پیش‌رو را انتخابات شکست نظام معرفی کند، گفت: ۱۱ اسفند صحنه عملی دفاع از انقلاب و نظام است.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به فرازی از وصیت‌نامه امام خمینی (ره)، اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک هدیه و تحفه الهی از سوی خداوند به مردم ایران است و چه خوب است که مردم ما قدر این انقلاب را بدانند هر چند که برعکس تمام تاریخ تاکنون قدر این انقلاب را دانسته‌اند.

وی با اشاره به اینکه نه مردم زمان پیامبر(ص) قدر نعمت اسلام را دانستند و نه مردم بعد از پیامبر(ص) قدر نظام ولایی را دانستند، گفت: با این وجود مردم ما ۴۵ سال است که با حضور با بصیرت و حماسی خود در صحنه حمایت از نظام، قدردان این نعمت الهی هستند و نه سردی و نه گرمی هوا، نه فشار دشمن و نه ناملایمات، هیچ کدام مردم را از حضور در صحنه باز نداشته است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه در ایام شهادت حاج قاسم شاهد بودیم که مردم عاشقانه به سمت مرقد مطهر شهید سلیمانی می‌رفتند، افزود: بعد از شهادت تعدادی از این زائران نیز دیدیم که این جمعیت افزون‌تر شده است.

وی با اشاره به اینکه با این اقدامات ناجوانمردانه دشمنان دیدیم که مردم ما نه تنها از حضور در صحنه نترسیدند که راه حاج قاسم زنده‌تر هم شد، بیان کرد: با شهادت این زائران، قطعاً راه حاج قاسم با استحکام، قدرت و سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.

حاجی صادقی با بیان اینکه مردم ما ۱۱ اسفندماه امسال نیز آزمون دیگری را در پیش دارند، گفت: دشمنان به دنبال آن هستند که مردم را از صحنه حمایت از نظام و انقلاب دور کنند و تمام تلاش خود را گذاشتند که انتخابات پیش‌رو را انتخابات شکست نظام معرفی کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم وقتی بدانند دشمن برای انقلاب آنها نقشه دارد، بار دیگر به صحنه آمده و حماسه‌آفرینی می‌کنند، افزود: اگر این انقلاب 45 سال با وجود همه فراز و نشیب‌های شدید، فتنه‌ها و حمله‌های دشمنان از همه جنس آن، سخت، نیمه سخت و نرم، سرپا ایستاده و به مسیر خود ادامه می‌دهد، به برکت حضور مردم بوده است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما یک موجود زنده و در حال حرکت است، ادامه داد: اسلام، موتور حرکت انقلاب بوده و راننده‌ای که اسلام و انقلاب را در مسیر صحیح خود پیش می‌برد، ولایت است.

وی با بیان اینکه این سوال مطرح است که این موتور تا کی روشن است و رهبری تا چه زمانی می‌تواند این انقلاب را راهبری کند، گفت: موتور انقلاب تا زمانی که سوخت داشته باشد می‌تواند به مسیر خود ادامه دهد و سوخت‌رسان این انقلاب مردم هستند.

حاجی صادقی با اشاره به اینکه امروز فریاد همه شهدا و حاج قاسم بلند است که از این حرم دفاع کنید؛ اگر حرم جمهوری اسلامی آسیب ببیند بقیه حرم‌ها هم آسیب می‌بینند، بیان کرد: یقیناً اسفندماه امسال نیز مانند سال‌ها و دوره‌های گذشته مردم ما باز هم به صحنه آمده و به تمام توطئه‌های دشمنان پاسخ قاطع می‌دهند.

وی با بیان اینکه ۱۱ اسفندماه یقیناً به صحنه عملی دفاع از انقلاب، اسلام و نظام تبدیل خواهد شد، افزود: مردم ما در ۴۵ سال گذشته نشان دادند که به موقع پاسخ توطئه دشمن را داده و با حضور خود آینده‌ای بهتر از گذشته را رقم خواهند زد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا