اخبار کرمان

نیروی هوایی دوشادوش مردم آماده دفاع از میهن عزیز اسلامی است

فرمانده پایگاه هوایی کاربر کرمان، گفت: نیروی هوایی ارتش در کنار مردم و دوشادوش مردم، گوش به فرمان رهبری آماده دفاع از میهن عزیز اسلامی است.

سرهنگ خلبان هادی کسایی، فرمانده پایگاه هوایی کاربر کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با تبریک چهل‌ و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اظهار داشت: نوزدهم بهمن ماه 1357 یک روز تاریخی در تقویم کشور ماست.

وی با بیان اینکه در چنین روزی جمعی از کارکنان و همافران نیروی هوایی با حضور خودشان در مدرسه علوی، مقابل امام خمینی (ره) رژه رفتند و با ایشان بیعت کردند، گفت: در این روز کارکنان و همافران نیروی هوایی طلایه‌دار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شدند.

فرمانده پایگاه هوایی کاربر کرمان با اشاره به اینکه نیروی هوایی جزو نخستین نیروها در شاکله نیروهای مسلح بودند که بیعت خود را با حضرت امام خمینی(ره) اعلام کردند، افزود: کارکنان نیروی هوایی ارتش با این اقدام خود باعث شکسته‌شدن هیمنه طاغوت شدند و پس از آن، سایر نیروهای مسلح به صفوف انقلابیون پیوستند.

وی بیان کرد: اگر به آن دوران برگردیم، می‌بینیم که تمام مقدمات ورود حضرت امام خمینی (ره) از فرودگاه مهرآباد تا گلزار شهدا، اسکورت و بقیه اقدامات را کارکنان نیروی هوایی الهی ارتش انجام دادند.

کسایی با اشاره به دیدار اخیر جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش با رهبر معظم انقلاب، بیان کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار فرمودند که نیروی هوایی از سایر نیروها سبقت گرفت و در پیروزی انقلاب اسلامی شتاب‌دهنده بود؛ امروز ما افتخار می‌کنیم که مقام معظم رهبری این مدال را به نیروی هوایی ارتش اهدا کردند.

وی با بیان اینکه این روند ادامه پیدا کرد و در نهایت در ۲۲ بهمن‌ماه سال 57 انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید، گفت: در تمامی سال‌های پس از پیروزی انقلاب کارکنان نیروی هوایی ارتش در کنار مردم و دوشادوش مردم، گوش به فرمان رهبری آماده دفاع از میهن عزیز اسلامی هستند.

فرمانده پایگاه هوایی کاربر کرمان با اشاره به اینکه نیروهای ارتش همواره و در تمامی ابعاد کنار مردم بوده و هستند، افزود: همه نیروهای مسلح در کنار هم تلاش می‌کنند تا انقلاب به خوبی به پیش برود و به این انقلاب آسیبی نرسد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا