اخبار کرمان

هزینه تسلیم نشدن در برابر دشمن خیلی کمتر از هزینه تسلیم شدن است

امام جمعه کرمان گفت: تسلیم نشدن در برابر ظلم و استکبار قطعاً هزینه دارد، زمانی که بخواهیم تسلیم نشویم باز باید هزینه بدهیم، اما هزینه تسلیم نشدن خیلی کمتر از هزینه تسلیم شدن است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با گرامیداشت روز 9 دی روز میثاق امت با ولایت، اظهار داشت: دشمن در طول تاریخ به ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار جمهوری اسلامی ایران، فتنه‌هایی را طراحی و تلاش کرد و فتنه‌ها و توطئه‌ها را یکی پس از دیگری پیاده کرد.

وی با بیان اینکه دشمن همواره در تلاش بوده تا انقلاب اسلامی را تضعیف کرده و اگر بتواند آن را به شکست بینجامد، گفت: یکی از بزرگ‌ترین و طولانی‌ترین این فتنه‌های دشمن پس از پیروزی انقلاب فتنه سال 88 بود.

نماینده ولی‌ فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه کسی که توانست این فتنه بزرگ را خنثی کند، خود مردم بودند، ادامه داد: ارزش خنثی شدن این فتنه هم به همین حضور و پشتیبانی مردم از نظام است.

وی با یادآوری اینکه در ۹ دی سال ۸۸ مردم ما خودشان وارد صحنه شدند و توانستند با حضور خود به طور کلی بساط فتنه را جمع کنند، افزود: این حضور حماسی مردم ایران در ۹ دی باعث تبدیل شدن این روز به یوم الله شد که حفظ نظام جمهوری اسلامی را به دنبال داشت.

علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اهمیت زنده نگهداشتن این روز بیان کرد: به همین مناسبت هر ساله در سالروز این واقعه و حماسه بزرگ مردم ما در روز 9 دی تجمعی را برای دفاع از نظام و ارزش‌های اسلامی برگزار می‌کنند.

وی به وقایع و اتفاقات اخیر غزه نیز اشاره کرد و افزود: تسلیم نشدن در برابر ظلم و استکبار قطعاً هزینه دارد و زمانی که بخواهیم تسلیم نشویم باید هزینه بدهیم، اما هزینه تسلیم نشدن خیلی کمتر از هزینه تسلیم شدن است.

نماینده ولی‌ فقیه در استان کرمان با بیان اینکه مردم غزه امروز شهدای زیادی را در این راه تقدیم کردند، گفت: اما امروز همبستگی ما و مردم جهان با مردم غزه خیلی بیشتر و جدی‌تر است و این موضوع مردم غزه را امیدوارتر می‌کند.

هزینه تسلیم نشدن در برابر دشمن خیلی کمتر از هزینه تسلیم شدن است

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا