اخبار کرمان

واژگونی پژو در کرمان ۴ کشته برجا گذاشت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از واژگونی یک دستگاه پژو ۴۰۵ در جاده کرمان – بم خبر داد و گفت: متاسفانه ۴ نفر در این سانحه کشته شدند.

رضا فلاح مدیر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، از واژگونی یک دستگاه پژو 405 در جاده کرمان – بم خبر داد و اظهار داشت: متاسفانه 4 نفر در این سانحه رانندگی کشته شدند.

وی با اشاره به جزئیات بیشتر این حادثه، افزود: سحرگاه امروز جمعه 25 اسفندماه در ساعت 5:38 دقیقه یک دستگاه خودرو پژو 405 در جاده کرمان – بم واژگون شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به اعزام تیم امداد و نجات پایگاه ابارق بم به محل حادثه، بیان کرد: متاسفانه در این حادثه ۴ نفر جان خود را از دست دادند.

وی با بیان اینکه این عملیات در ساعت ۷:۱۹ دقیقه پایان یافته است، گفت: نیروهای هلال احمر اجساد متوفیان را رهاسازی و به عوامل مربوطه تحویل دادند.

به گزارش تسنیم، در جلسه ستاد راهبری کاهش تصادفات رانندگی استان کرمان که در تاریخ ۲۲ اسفندماه امسال در استانداری کرمان برگزار و دلیل بیشتر تصادفات عامل انسانی عنوان شد که در این میان خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان و در نهایت واژگونی خودرو بیشترین نقش را داشت.

لازم به ذکر است، در این جلسه همچنین مطرح شد که بر اساس گزارش پزشکی قانونی در سال ۱۴۰۲ بیش از هزار و ۲۶۴ نفر در استان کرمان بر اثر تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده‌اند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا