اخبار کرمان

وزیر آموزش و پرورش به مقام شامخ شهید سلیمانی ادای احترام کرد

صحرایی وزیر آموزش و پرورش با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهدا به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ادای احترام کرد.

به گزارش خبرگزاری کرمان، رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش صبح امروز و در آستانه چهارمین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت با حضور در گلزار شهدای بین المللی کرمان به مقام شامخ شهدا به ویژه سردار دل‌ها ادای احترام کرد.

رضا مراد صحرایی که دیشب وارد استان کرمان شده بود است و شرکت در اجتماع بزرگ دختران حاج قاسم، افتتاح مجتمع آموزشی ۴۱ کلاسه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هنرستان راضیه شوروییه برخی از برنامه‌های صحرایی وزیر آموزش و پرورش در سفر به استان کرمان اعلام شده است.

لازم به ذکر است در این آیین محمدمهدی فداکار استاندار کرمان، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استان کرمان وزیر آموزش و پرورش را همراهی می‌کردند و وزیر آموزش و پرورش بعد از قرائت فاتحه بر مزار سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی و مدیرکل شهید آموزش و پرورش کرمان با عطرافشانی و نثار گل با اهداف بلند شهدا تجدید میثاق کرد.

به گزارش تسنیم برنامه‌های هفته مقاومت و چهارمین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از 12 دی‌ماه تا 18 دی‌ماه در کرمان برگزار می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش به مقام شامخ شهید سلیمانی ادای احترام کرد وزیر آموزش و پرورش به مقام شامخ شهید سلیمانی ادای احترام کرد وزیر آموزش و پرورش به مقام شامخ شهید سلیمانی ادای احترام کرد وزیر آموزش و پرورش به مقام شامخ شهید سلیمانی ادای احترام کرد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا