ورزشیفوتبال

وضعیت مسی‌ها بعد از گلباران تیم ربیعی

وضعیت مسی‌ها بعد از گلباران تیم ربیعی

۱۰ یکشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۲

 

تیم فوتبال مس کرمان موفق شد نتیجه‌ی جالبی را از دیدار دوستانه مقابل ذوب آهن کسب کند و با زدن 4 گل، تیم محمد ربیعی را در هم بکوبد.

محمود محمودی نیا در این باره گفت: تیم هنوز در مرحله بدنسازی قرار دارد و انجام مسابقه در این شرایط سخت است و انتظار داریم تیم از نظر بدنی و هماهنگی تا شروع مسابقات خیلی بهتر از آنچه که می بینیم باشد. ولی بهرشکل خوشحالیم که تیم از نظر ذهنی به خود باوری بسیار خوبی رسیده است و با توجه به زمان خوبی که تا شروع مسابقات داریم سعی می‌کنیم تیم را روز به روز بیشتر به مرز آمادگی برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در رابطه با شرایط گلزنی و حفظ دروازه در بازی های دوستانه گفت: هدف ما در تمرینات اخیر و بازی های دوستانه حفظ دروازه خودی است چراکه در طول بازی های لیگ درصدد هستیم کمترین گل خورده را داشته باشیم و این نیاز به آمادگی کامل ذهنی و بدنی تیم دارد که خوشبختانه در این سه بازی فقط یک گل از روی نقطه پنالتی دریافت کردیم. همچنین راه های مختلف گلزنی را باید در بازی های تدارکاتی و تمرینات مرور کنیم که خوشبختانه زدن ۹ گل در دو بازی تدارکاتی اخیر نشان داد بچه ها تمرکز خوبی برای استفاده از موقعیت های گل دارند.

محمودی نیا در رابطه با ادامه کار آماده سازی تیم خود گفت: چهارشنبه آخرین بازی تدارکاتی اردوی تهران را برابر پیکان برگزار خواهیم کرد و پس از آن چند روز استراحت خواهیم داشت و تمرینات را در کرمان آغاز خواهیم کرد و پس از آن به اردوی سرچشمه خواهیم رفت و پس از آن با شرکت در تورنمت شهدا در آنجا نیز دو بازی تدارکاتی خواهیم داشت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا