اخبار کرمان

وقتی کادر درمان برای کودک مجروح انفجار تروریستی جشن تولد می‌گیرند

در روزهایی که سخت و طاقت‌فرسای پس از انفجار تروریستی کرمان کادر درمان بیمارستان امام حسین (ع) ارتش با گرفتن یک جشن تولد غافلگیرانه کودک مجروح انفجار تروریستی بستری در این بیمارستان را خوشحال کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، انفجار تروریستی ۱۳ دی‌ماه در محورهای منتهی به گلزار شهدای کرمان صحنه‌ها و تصاویر دلخراش و تکان‌دهنده‌ای داشت؛ تصاویری که تماشای مجدد آنها حتی روزها پس از آن حادثه بی‌رحمانه سخت و رنج‌آور است.

در کنار همه اتفاقات تلخ آن روزها، دیدن صحنه‌هایی زیبا از گذشت و فداکاری و ایستادگی و همدردی مردم تلخ و شیرین این واقعه تلخ را در هم آمیخته است.

در سیزدهم دی‌ماه امسال همزمان با چهارمین سالروز شهادت حاج قاسم، در دو انفجار تروریستی در مسیرهای منتهی به گلزار شهدای کرمان تعداد زیادی از زائران مرقد مطهر شهید سلیمانی آسمانی و تعداد زیادی مجروح شدند.

رقیه یکی از مجروحان این انفجار تروریستی است؛ دختر بچه هفت ساله‌ای که در این انفجار تروریستی مادر خود را از دست داده است و خود رقیه هم به علت شدت جراحاتی که از ناحیه پا دیده و هنوز در بیمارستان امام حسین علیه السلام ارتش بستری است.

امروز پرستاران، پزشکان و کارکنان درمان بیمارستان امام حسین علیه السلام ارتش، در اقدامی زیبا و خودجوش با گل، برف شادی، بادکنک و  یک کیک صورتی رقیه کوچک بستری در این بیمارستان را غافلگیر کردند و برای این کودک مجروح انفجار تروریستی کرمان جشن تولد گرفتند تا جای خالی مادرش را در هفتمین سالگرد تولدش کمتر احساس کند.

در روزهایی که کادر درمان استان کرمان و جامعه پزشکی و پرستاری ما حجم بالای کاری و روزهای سخت و طاقت‌فرسایی را پشت سر گذاشتند این اقدام پرستاران، پزشکان و کادر درمان بیمارستان امام حسین علیه السلام ارتش نشان از روحیه والای این قشر با وجود همه سختی‌های کار دارد.

به گزارش تسنیم، ساعت ۱۴:۵۰ دقیقه و ‌15:17 دقیقه بعد از ظهر 13 دی‌ماه همزمان با چهارمین سالروز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی دو انفجار تروریستی در محدوده گلزار شهدای کرمان اتفاق افتاد، دو حادثه تلخ و خونبار که منجر به شهادت و مصدوم شدن تعداد زیادی از زائران مزار حاج قاسم شد.
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا