اخبار کرمان

ویژه برنامه‌های حماسه ۹ دی در استان کرمان اعلام شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان از برگزاری برنامه‌های حماسه ماندگار ۹ دی در کرمان با شعار “۹ دی بازخوانی فتنه‌های آمریکایی صهیونیستی” خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حسین انجم شعاع صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان کرمان نشست خبری در خصوص اعلام برنامه‌های حماسه ماندگار 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، اظهار داشت: در آستانه سالگرد شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی هستیم و این شهید بهترین الگو در بصیرت، روشنگری و اطاعت از ولایت بود.

وی با بیان اینکه حاج قاسم تا آخرین لحظه عمر خود مطیع ولایت بود، بیان کرد: ۹ دی در کرمان یک حماسه تاریخی رقم خورد و مردم بصیر کرمان با حضور شکوهمند خود در دفاع از حریم ولایت آتش فتنه را خاموش کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه ‌فتنه 88 خسارات زیادی برای کشور در پی داشت و بعد از این فتنه دشمن تحریم‌های جدید علیه کشور آغاز کرد، افزود: دشمن از فتنه در کشور استفاده لازم را برد و از آنجا که موفقیت کشور در انتخابات را تاب نیاورد، فتنه‌انگیزی کرد.

وی با بیان اینکه ۹ دی در تاریخ کشور ما جاودانه شد و این روز را باید گرامی بداریم تا آیندگان بدانند که اگر بصیرت و روشنگری در جامعه نباشد دشمن با تحریف جامعه را به سمتی می‌برد که اهداف شوم خود را دنبال کند، تصریح کرد: دشمن همیشه منتظر فرصت برای ضربه زدن به کشور است.

انجم شعاع با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ نباید به منازعات حزبی و جناحی تقلیل داده شود، چرا که 9 دی یک رفراندوم بزرگ‌ ملی برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود، خاطرنشان کرد: حضور مردم در صحنه همیشه توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است.

وی با بیان اینکه دشمن تمام تلاش خود را گذاشته تا با تحریف، ذهن جوانان ما را منحرف کند و در این حوزه باید هوشیارانه عمل کرد تا این هدف دشمن به نتیجه نرسد، گفت: در این راستا ولایتمداری اهمیت زیادی دارد و آنچه که شهید سلیمانی را جاودانه و محبوب دل‌ها کرد، ولایتمداری و ولایت باوری این شهید بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به برنامه‌های حماسه ماندگار 9 دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، در استان کرمان، بیان کرد: برای برگزاری مراسم بزرگداشت این روز در استان کرمان برنامه‌هایی تدارک دیده شده که با شعار “9 دی بازخوانی فتنه‌های آمریکایی صهیونیستی” برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مراسم محوری اجتماع مردمی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، روز شنبه ۹ دی ساعت ۱۰ صبح در میدان شورا برگزار می‌شود، گفت: این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین رضایی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج کشور همراه است.

انجم شعاع با اشاره به دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این ایام، بیان کرد: برنامه‌های بصیرت افزایی در دانشگاه، مساجد و مدارس نیز پیش‌بینی شده که به این مناسبت برگزار می‌شود.

وی از برگزاری دعای ندبه و دعای کمیل این هفته در هیئت‌های مذهبی با محوریت حماسه 9 دی و بصیرت‌افزایی خبر داد و گفت: رونمایی از کتاب «ره‌نامه» مجموعه بیانات مقام معظم رهبری در عناوین مختلف از دیگر برنامه‌های بزرگداشت 9 دی است که در دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار می‌شود.

ویژه برنامه‌های حماسه ۹ دی در استان کرمان اعلام شد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا