اخبار کرمان

پایتخت مقاومت اسلامی معطر به عطر شهدای گمنام شد

ر آستانه سالروز شهادت رئیس مکتب تشیع امام جعفر صادق علیه السلام، کرمان پایتخت مقاومت اسلامی برای بار دیگر معطر به عطر شهدای گمنام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، عصر امروز و در آستانه سالروز شهادت رئیس مکتب تشیع امام جعفر صادق علیه السلام کرمان، پایتخت مقاومت اسلامی برای بار دیگر معطر به عطر شهدای گمنام شد.

آیین استقبال از پیکر مطهر این دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس عصر امروز با حضور سرهنگ محمود مهدوی‌فرد، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان و جمع کثیری از مردم شهید پرور و هیئت‌های مذهبی در فرودگاه بین المللی کرمان برگزار شد.

سرهنگ محمود مهدوی‌فرد، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: استان کرمان برای بار دیگر میزبان پیکر مطهر شهدای گمنام است که محل تدفین این شهدا در شهر رفسنجان و منطقه سیمک کوهپایه کرمان  است.

وی با بیان اینکه مراسم وداع از این شهدای گرانقدر، جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، افزود: مراسم تشییع و تدفین این دو شهید گمنام روز شنبه مصادف با سالروز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام خواهد بود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان با اشاره به اینکه پیکر مطهر یکی از این شهدا در منطقه سیمک کوهپایه و شهید دیگر در رفسنجان تدفین می‌شود، گفت: شهیدی که در کوهپایه کرمان تدفین خواهد شد، 19 ساله و از شهدای عملیات خیبر و شهیدی که رفسنجان تدفین می‌شود، 24 ساله و از شهدای عملیات بدر است.

به گزارش تسنیم با حضور جمع کثیری از مردم شهید پرور کرمان و هیئت‌های مذهبی پیکر مطهر این شهدای گمنام از فرودگاه کرمان به صورت خودرویی تشییع شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا